FIV la Sibiu (8)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

yarrina: gata, de-acuma esti oficial insarcinata. Asa ca fii fericita, zambeste si ofera-le tot ceea ce merita puiutilor tai, ca sa stea cuminti la mami in burtica 9 luni de zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Multumesc Tabitha...exact la asta ma gandeam si eu acum. Ca sunt aproape insarcinata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Felicitari, yarina!
Pentru sustinere, doar utrogestan? Stiu ca in general pe asta merg. Am vazut insa ca pe la alte clinici se dau mai multe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Da, doar utrogestan. Am vazut ca alte fete iau mai multe si chiar am intrebat daca doar atat. Si mi-a zis ca da...doar atat si Acid Floic daca vreau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Yarrina, sa ai grija de voi de acum incolo si de anul nou sa-ti tii puiuitii in brate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

salutare dragutelor,
desi va citesc de aproape 2 ani si am trait impreuna cu voi si esecuri si bucurii, acum m-am hotarat sa va si scriu pt a fi alaturi de yarrina si de toate celelalte care urmati proceduri de FIV sau IA la Sibiu.

Eu sunt o viitoare mamica in urma unei proceduri de FIV cu dr.I.
Dupa 7 IA nereusite (cu Moisa la Giulesti) si 1 FIV nereusit (la Sibiu) am reusit la FET.

De aceea vreau sa va spun ca sunt alaturi de voi si stiu sigur ca fiecare va veti tine PUIUTUL/PUIUTII in brate mai devreme sau mai tarziu.

Sper sa ma primiti alaturi de voi si..daca va pot ajuta cu ceva informatii - cu draga inima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Bravo feticate felicit din suflet,de azi esti mamicain sapt patimilor si saptamina luminata dumnezeu e mai bun cu noi si face minuni ,sa speram ca pt tine deja a pregatit o minunedoamne ajuta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Da Alecori...acum stau in patut si ma uit la comedii. Maine sper sa se incalzeasca sa ies la plimbare. Chiar am gasit si eu aici un calcul cu 'cand vine barza' si cica daca sunt 2 in noiembrie si daca e unul in decembrie. Cred ca deja ma gandesc prea departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Bytzi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

fetelor eu cred nu mai intru pina dupa sarbatori

Va urez un Paste Fericit si lumina sfinta a invierii, sa ne aduca liniste sufleteasca, de care avem atita nevoie

Mergi la inceput