***LMA - Ghiocei de martie-aprilie 2006***(68)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aalina2003 spune:

La multi ani pentru toti ghioceii mici si mari!

Catrinutza, eu vad bine..da'cred ca totusi, nu strica sa-ntreb:e ceva nou la semnatura ta????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

LA MULTI ANI MAIA !

MARIANA!!!

Catrinutza, pai numai atat? ca vaz noutati la semnatura
felicitaaari!!!


Alina, mami de Marc (28.03.2006) si Roberta (21.12.2009)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

noi am petrecut frumos de ziua lui Marc, chiar in duminica Floriilor, au fost vreo 10-11 copii invitati si petrecerea a avut loc la oraselul copiilor
Marc n-a fost tocmai in elementul lui, cu o zi inainte s-a simtit rau, a vomat, nu se stie din ce cauze, ca la un mom. dat am fost pe pct-ul sa anulam petrecerea, dar a doua zi s-a simtit mult mai bine. In schimb a lipsit sambata de la ziua lui Georgi, care, normal, a fost foooarte dezamagita...am fost doar eu cu Roberta la ziua ei.
a primit multe-multe cadouri , asa ca are ocupatie in mini vacanta de Paste.
v-am pus poze in contul comun.

Andreea, Delia, Miha, multa sanatate!

Andreea, tot san papa, de fapt numai asta, cred ca de la 4 luni incep sa-i dau suculete si sa incepem sa diversificam un pic. Voi cum stati? papati noutati?

fetelor, daca nu mai intru, va urez de pe acum un Paste Fericit alaturi de cei dragi!



Alina, mami de Marc (28.03.2006) si Roberta (21.12.2009)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Catrinutza FELICITARI!!!!!.Te asteptam cu povesti proaspete despre voi.

Stefana...ce ne mai zici de Lucut si de Bia...si de voi?
Nu va entuziasmati......caci nu e cazul...dar vreau sa adaug si eu ceva la semnatura,niste citate care-mi sunt tare dragi.Poate careva sa imi explice si mie ce...sa fac si cum...sa fac?Mule multumiri anticipate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Alyssa de Carmen! Sa cresti mare si frumoasa!

Deliut mie mi-a trecut rapid durerea de gat...cred ca a fost un virusache...nu am luat antibiotic...decat coldrex.

Va doresc sarbatori fericite tuturor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari78 spune:

Intru repede sa spun La multi ani ghioceilor dragi : Ana, Nikolas, Lara, Bianca, Iulia, Oana, Cri, Vlad, Thea, Marc, Alicia, Maia, Alyssa ! Sa fiti sanatosi si fericiti tot timpul !

Va multumesc si eu pentru urarile adresate Teodorei mele.

Va doresc si Sarbatori fericite alaturi de cei dragi, sa aveti un Paste linistit si plin de lumina !

Intru cu mai multe povesti despre mine, bebe si Teodora dupa Paste, cand sper sa am mai mult timp.

Va pup !

Mari si Teodora Maria (26.03.2006)
http://www.flickr.com/photos/10472485@N02/
Poze noi aici http://picasaweb.google.com/marianabatrinu/TeodoraBatrinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

PASTE FERICIT si iepuras darnic!Si spor la pregateli si bucatareli!

Noi azi il asteptam pe domnu tati.....si ne bucuram ca-l vom avea pentru aproape o saptamana cu noi,pana joi.Rudy tare-i duce dorul...ma intreaba de daddy al lui de zeci de ori pe zi.Tare se mai iubesc ei reciproc...si tare ma bucura asta.Deci suntem...in familie completa pentru 6 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

In primul rind, urez La Multi Ani ghioceilor ce se sarbatoresc zilele-astea. Sa va bucurati parintii, sa fiti sanatosi, si sa nu faceti prea multe boacane :)

Apoi, vreau sa va urez un Paste Fericit cu mult drag, sa aveti mesele si casele pline, de papica buna si oameni dragi.

Catrinutza, uau, felicitari! Pe bune? :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA GEORGIANA spune:

Hristos a inviat! Sa ne dea lumina,liniste si multa, multa iubire. Si sa transforme lumea asta intr-una mai buna, macar pentru copii nostri...

Alyssa, la multi ani, fumosi si cu multa sanatate!

Mariana, sa-si dea Dumnezeu tot ce-i mai bun pe lume!La multi ani! Mi-e tare dor de tine!

Catrinuta, taci luni intregi si cand apari...ne lasi cu gura cascata Sa fie intr-un ceas bun si...dupa sufletul tau! Asteptam detalii

Va pup pe toate si pe toti si sa "ne-auzim" cu bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Paste Fericit si Hristos a Inviat!
multumim deasemenea pentru urarile aduse Alyssei care nu a avut parte de o petrecere ca in ceilalti ani, dar i-am facut totusi un tort cre l-am taiat in ziua de Pasti impreuna cu familia, i-am cantat la multi ani, a suflat in lumanarele..
astazi stam acasa si ne relaxam si de maine la treaba

Mergi la inceput