Piersicutze de iulie-august 2006 (99 )- LMA!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulenca spune:

Buna piersicutzelor dragute.

Va urez tuturor un Paste Fericit !!!!



Sabina facem galerie pt gemene inca de acum. Pupici si plamani puternici pt gagicoase.

MARIUKU PUI DE IULENKA

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;104/st/20060808/n/MARIA+THEODORA/dt/8/k/82d2/age.png

www.flickr.com/photos/64178045@N00/sets/" target="_blank">MARIA THEODORA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulenca spune:

Oauuuu ce fete nerabdatoare are Sabina, au vrut sa apuce pastele. Sper sa fie ok.

MARIUKU PUI DE IULENKA

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;104/st/20060808/n/MARIA+THEODORA/dt/8/k/82d2/age.png

www.flickr.com/photos/64178045@N00/sets/" target="_blank">MARIA THEODORA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamanati spune:

In jurul orei 1 noaptea Sabina a adus pe lume doua fetite minunate, Ecaterina si Iustina! Fetitele sunt sanatoase si se simt bine, respira singure, papa formula! Una cantareste 1800g si alta 2000gr.
Ma bucur enorm pentru ea!!!



www.dropshots.com/mamanati" target="_blank">POZE
Nati, mami de zvapalici Camelia-Nicole si cu 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greiere spune:

Bine ati venit pe lume Ecaterina si Iustina!

Felicitari mamica Sabina, sa-ti traiasca fetitele, sa te mandresti cu ele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissa71 spune:

Oauuuuuuuuu............!!!!
Felicitari Sabina!
Sa va traiasca!Sa fiti sanatoase!Si sa veniti cu bine acasa!

Altfel....
Paste fericit la toata livada!



Sa fiti sanatosi cu totii!
Sa fim linistiti, bucurosi si mai ales luminati!
Va sarut cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Dragutzelor intram si noi sa va uram

Paste Fericit!

Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spirituale si sa va insoteasca pasii pe drumul vietii. Bucuria vine din lucruri marunte, linistea vine din suflet, caldura sufleteasca vine din inimile voastre.



Sabina felicitari si refacere rapida! Ecaterina si Iustina bine ati venit puiuti scumpi sa fiti sanatoase si sa cresteti mari si fericite alaturi de mami si tati si piersicutza scumpa.

_
Just living is not enough. One must have sunshine, freedom and a little flower.
Mami de A & A

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana5255 spune:

Nati,Mada va mltumesc ptr anunt

Hristos a inviat! Sa aveti sarbatori fericite si linistite.

Va multumesc din suflet pentru urari. Am nascut vineri noapte, Ekaterina are 2 kg, iar Iustina 1.750. Vom mai sta o saptamana pana Iustina atinge 2 kg. In rest sunt bine, maturate, mananca singure, trag la bibe cate 20-30 ml, eu ma refac incet incet. Din pacate nu am inca lapte.

Mai intru sa va dau vesti.

Va imbratisez pe toate cu drag.

Sabina 37+ cu gemenele Ekaterina si Iustina si mamica Alexandrei
AMR - cateva zile

Doamne Ajuta sa ajungem cu bine la capatul drumului si sa se nasca fetele sanatoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julax spune:

Hristos a inviat!
Va dorim si noi un Paste linistit alaturi de cei dragi!Sabina,felicitari proaspata mamica a doua minuni pe care abia astept sa le vad!Sper sa-ti vina curand lapticul ca sa poata papa ce e mai bun din ce e mai bun Am citit prima pagina,ma gandeam sa fac si eu galerie si cand am citit apoi pagina 2 ,mi s-a facut pielea de gaina de emotie...ce frumos!!!Inca 2 minuniIulia,mamica de Ioana(24.09.2008)@ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclipuri
Poze si filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Sabina felicitari si bun venit fetelor!!! Tie refacere rapida lor o viata plina de impliniri si bucurii. Vine si laptele stai linistita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

HRISTOS A INVIAT!
sabina felicitari pentru fete!
greiere, anasia, teodora se da cu rolele de anul trecut din primavara si a prins foarte repede miscarea. deci... curaj mamici, daca fetele cer, inseamna ca simt ca sunt pregatite

michella

Mergi la inceput