Gravidute si mamici de Timisoara (43)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_nagy

Citat:
citat din mesajul lui dyanira

Va multumesc tuturor pt urari
Am schimbat si eu prefixu...ieri pt prima data m-am simtit batrana

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

tinerica, tinerica... eu fac 32 !!! dar sa stii ca nu ma simt batrana si nici tu nu esti!!!

Cristina

mami lui Alexandru si Beatrice


Multi inainte!!!Cred ca te simti tanara ca doar si esti cum si eu sunt doar ca e asa un prag mare de la a spune ca ai 20 si ... de ani si dintr-o data 30 suna asa mult.Imi aduc aminte ca pe vremea cand eram studenta daca intalneam pe cineva de 30 de ani imi ziceam in gand ce batran e

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Anca ma bucur ca totul e in regula.

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Vroiam sa va intreb ce faceti de sarbatorile de Paste??
Ce gatiti, ce cadouri ati luat la copilasi???

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:




Va dorim un Paste fericit alaturi de cei dragi!!!



















Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fancy spune:

Saluti.
Azi am fost la Centrul de plasament....am cumparat carti cu povesti, carti de colorat, carti cu CD, carioci, foarfeci, creioane colorate, creta, puzzle cu povesti si jocuri....in valoare de 550 ron si 2 cutii de cate 3 kg de napolitane si 1 cutie de 3 kg de biscuiti, toate proaspete de la Bega pam in valoare de 90 ron.....
In final am srans deci 640 ron, jucarii de plus si 2 plasute cu haine!
Saptamana viitoare primesc si contractul de sponsorizare, scanez si bonurile de casa si va trimit pe mail totul + mailul de multumire din partea lor!

Maine merge si Miha cu carti si cozonaci!

Ma bucur foarte, foarte mult ca am reusit sa le facem o bucurie si de data asta!



si sarbatori frumoase tuturor!

Lucia & Iulia, 31.07.2008
Pozici: http://community.webshots.com/user/luciaiulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex2alex spune:

Buna trupa,

Sper ca sunteti ok si mamaici si bebei. Nu mai am cum sa recuperez tot ce ati scris :(, dar sper ca toate sunt bune pe la voi. Alex e tot mai nazdravan, acum suntem la faza de umblat tinut de manute si asta facem pana cedeaza spatele lui mami.

Am intrat sa va urez:

Pasti fericite, alaturi de cei dragi !
si
Sa va aduca iepurasul daruri minunate !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

Am trecut cu bine de vaccin, fara sa facem febra. Tanti doctora ne-a facut si bilantul de 2 luni si am aflat ca avem 5,35 kg si 59 de cm. Dupa Pasti avem de gand sa incepem diversificarea cu suc de mere, morcovi si portocala. Am mari emotii!Dar ne descurcam noi.
Si pentru ca maine dimineata plec din Timi si ma intorc abia dupa Pasti vreau sa va urez UN PASTE FERICIT, IEPURASUL SA VA ADUCA MULTA SANATATE SI TOT BINELE DIN LUME!



SARBATORI FERICITE!



poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Am fost si eu azi la copilasi. Au spus ca au nevoie de haine ptr copilasi de la 1-18 ani...asa ca putem strange si sa mergem si de 1 Iunie. Vreau sa le fac niste tablouri mai vesele pentru sala de mese.
Eu iau atunci contractul.

Va multumesc si eu ca ne-ati ajutat cu ce ati putut!

Sarbatori fericite tuturor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fancy spune:

Miha, ce bine te-ai gandit la tablouri....stai sa vedem daca nu pot sa rezolv eu sa le faca cineva de la Facultatea de Arte tablouri vesele....o sa vb si cu soacra mea ca si ea e pictorita dar e plecata din tara si nu stiu daca are timp....poate reusim sa le facem asa!
De 1 iunie m-am gandit sa vb cu cei de la teatrul Merlin sa vedem daca sunt de acord sa le faca un spectacol de 45 de minute acolo in curte, poate ii convingem.......stiti pe cineva la teatrul Merlin?



Lucia & Iulia, 31.07.2008
Pozici: http://community.webshots.com/user/luciaiulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fancy spune:

Miha, cam cate tablouri ar trebui si de ce dimensiuni?
pup u

Lucia & Iulia, 31.07.2008
Pozici: http://community.webshots.com/user/luciaiulia

Mergi la inceput