Gravidute si mamici de Timisoara (43)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Am mancat un tort grozav la Miha (si super mortal ca aspect!!!)
yamiiiiiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Cu intarziere urezi si eu "La multi ani" tuturor fetelor/copilasilor care poarta nume de flori!! sanatate si cat mai multe bucurii.

Fetelor, am ajuns si eu la dr.Cioata, se pare ca bebele meu e in regula, dansul zice ca nu e nimic patologic....nici nu a mai avut atat de des acea bataie incompleta, cred ca de vreo 3 ori in jumatate de ora (fata de controlul la care s-a depistat, unde tot la cateva batai o avea si pe cea incompleta).Ati avut dreptate, dl. dr s-a purtat impecabil si a verificat de mai multe ori, sa fie sigur ca e tot in ordine.M-am mai linistit, slava Domnului, insa astept sa imi vad baietelul sanatos cu ochii mei.


Va pup si o saptamana frumoasa tuturor

31 + cu Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade24 spune:

LA MULTI ANI DYANIRA!!!

Multa sanatate si tot ce iti doresti!

Mami fericita de Ania-Olivia , 23.12.2008

Poze aniversare Olivia
Poze Olivia Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca16

Cu intarziere urezi si eu "La multi ani" tuturor fetelor/copilasilor care poarta nume de flori!! sanatate si cat mai multe bucurii.

Fetelor, am ajuns si eu la dr.Cioata, se pare ca bebele meu e in regula, dansul zice ca nu e nimic patologic....nici nu a mai avut atat de des acea bataie incompleta, cred ca de vreo 3 ori in jumatate de ora (fata de controlul la care s-a depistat, unde tot la cateva batai o avea si pe cea incompleta).Ati avut dreptate, dl. dr s-a purtat impecabil si a verificat de mai multe ori, sa fie sigur ca e tot in ordine.M-am mai linistit, slava Domnului, insa astept sa imi vad baietelul sanatos cu ochii mei.


Va pup si o saptamana frumoasa tuturor

31 + cu Razvan


super!!! ti-am zis sa stai linistita! ma bucur ptr voi si Razvanel...si mie mi-a zis tot Cioata ca am baiat!

Dya la multi multi ani! Sanatate si tot ce iti doresti!

Ade e prezentare ACCA azi la Conti...ma duc si eu sa vad ce oferta au!

Lucia a reusit Ema cu programare! :) Maine o sa fac si eu cumva sa-ti trimit bani si carti!

Va pupez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Multumesc mult de tot de urari tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale_d spune:

La multi ani pt Miha si pt Dya!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Uite ceva super ptr kinderi

http://www.deseneanimateonline.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Va multumesc tuturor pt urari
Am schimbat si eu prefixu...ieri pt prima data m-am simtit batrana

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca16

Cu intarziere urezi si eu "La multi ani" tuturor fetelor/copilasilor care poarta nume de flori!! sanatate si cat mai multe bucurii.

Fetelor, am ajuns si eu la dr.Cioata, se pare ca bebele meu e in regula, dansul zice ca nu e nimic patologic....nici nu a mai avut atat de des acea bataie incompleta, cred ca de vreo 3 ori in jumatate de ora (fata de controlul la care s-a depistat, unde tot la cateva batai o avea si pe cea incompleta).Ati avut dreptate, dl. dr s-a purtat impecabil si a verificat de mai multe ori, sa fie sigur ca e tot in ordine.M-am mai linistit, slava Domnului, insa astept sa imi vad baietelul sanatos cu ochii mei.


Va pup si o saptamana frumoasa tuturor

31 + cu Razvan


Ai vazut ca totul e ok? Doamne-ajuta! pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyanira

Va multumesc tuturor pt urari
Am schimbat si eu prefixu...ieri pt prima data m-am simtit batrana

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR





tinerica, tinerica... eu fac 32 !!! dar sa stii ca nu ma simt batrana si nici tu nu esti!!!

Mergi la inceput