Fulgusori Noiembrie-Decembrie2009 (49)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

neata,

azi la razvan si dani a fost pediatra mucosilor.... din pacate eu am prins doar finalul, dar am dedus ca s-a discutat problema rotarixului..
a vazut cineva... niste concluzii... noi ar trebui sa-l facem pe 30 , odata cu vaccinul de 4 luni

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

Asaaa 2,

Laura A- sunt curioasa care sunt conluziile tale ref. za BIG D.
Dankutza- si mie mi-a placut cartea aia de desenat.cred ca o iau si eu... pup u si ma invinovatesc un pic pentru ca vb relaxat despre alaptat si ignor niste aspecte.

Noi ieri, avand ceva treburi prin zona am poposit in parcul Bordei, maai ,ce frumos, liniste, CURATENIE, frumos amenajatsi mentinut, lac curat; eram noi, cativa copilasi si Florin piersic Jr. cu o juna dama...


pup ca tre' sa plimb Capisonul junior.

mami de bebe MATEI (10.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Ioi, ce m-as mai plimba si eu prin parc...daca as avea unul prin zona. In Reghin sunt doua parcuri, din care unul e aproape distrus...ca se construieste o sala de sport chiar in mijlocul lui, iar celalalt e foarte departe de mine...pana ajung acolo mi se trezeste cupchilu...asa ca ma plimb si eu printre blocuri...sau pana la soacra-mea si inapoi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Fetele sa va vand un pont...am observat o smecherie la faza cu lumea cafelei...se poate vota de doua ori pe zi pentru un singur participant, o data din Internet Explorer si o data din Mozzila Firefox!...Am incercat si merge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Buna dimineata, gata frapucinele si capucinele, poftiti, serviti, sau inca sunteti mahmure? Lumi Asta spuneam si eu, le-am comandat de la Mothercare. As avea nevoie de sfatul tau legat de masurile de aici, dar iti scriu pe PM ca e off topic, ok? Ionela Ce ma bucur pentru voi! Mihnea e un scump. Si nu stiu ce s-a schimbat, dar pot posta comentarii, asa ca de azi ma bag. Jur ca n-am schimbat nimic la laptop, pur si simplu aseara am ramas uimita ca am cumparat aceleasi haine ca Lumi si am putut posta comentarii. No, o fi functionand si asta ca vremea. Duamna cu capison Am facut si eu cozonacul ala sau cum s-o fi chemand, arata extraordinar de bine, dar la gust neam nu ne-a placut. Aluatul a iesit mult prea tare si dupa o zi abia daca se poate manca. Sa ne traiasca sarbatoritii de azi, sa avem o zi cu soare si sa scriem mult si destept! Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lalu_79 spune:

Neatza

Ionela, ce veste buna!!!! Acum asteptam vestile bune si de la RamonaC si facem party!!!

Lavinia, multu pt cafea....acum ma apuc sa mai votez o data, daca zici ca se poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lalu_79

Lavinia, multu pt cafea....acum ma apuc sa mai votez o data, daca zici ca se poate.


Merci si eu! Se poate...eu am reusit si a treia oara: din Opera...cred ca se poate din orice Browser de internet...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Lauriciu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Coque, mama ce reteta postasesi si tu, mai ca acu puneam mana sa o fac, da m-am oprit brusc, cand am citit postarea lu Andre..Deci asa zici Andre , ca e nasol la gust cozo???ca tare balesc acu la amandoua retetele...

Si inca ceva mie cuptorul imi arde aproape orice praji...pun si o tava in plus ca sa nu imi arda, merg oare retetele astea doua facute la un cuptor ucigas??

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga

Fetele sa va vand un pont...am observat o smecherie la faza cu lumea cafelei...se poate vota de doua ori pe zi pentru un singur participant, o data din Internet Explorer si o data din Mozzila Firefox!...Am incercat si merge!

Lavinia, cea mai fericita de Rares Cristian, un grabit!Asa creste puiul meu
Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat!
(Lev Nicolaevici Tolstoi)



neatza...

Lavi daca stergi cookies-urile poti vota de cate ori vrei tu

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput