*Cozonacei iubiti de nov-dec 2008 (107)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

I-am luat azi lui Th , morisca. tot fuge prin casa cu ea vede cum se invarte si asta il distreaza la maxim, tipa de bucurie, rade. asa sa-l distreze vreo jucarie pana acum n-a fost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Dandusa sa-ti traiasca frumusetile! Mi-a placut pictura de pe pereti.

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramiron spune:

Dandusa, sunt minunati amandoi Tare mult mi-au placut pozeleSunteti niste frumosi toti 4
Iza, ma bucur sa te vad

Cati este bine, n-a mai facut febra de aseara, azi am stat toata ziua afara. Multumesc pentru grija voastra, fetelor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Lauramiron sa plece raceala de tot de la voi. Si al meu a inceput sa si tuseasca de azi, pe langa mucisorii care ii avea.
Malinas foarte buna initiativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Dandusa sunt adorabili si Crinuta si Raducu...si nu-mi vine s acred cat de bronzata esti.
Ocean o sa caut si eu o morisca. Sunt sigura ca si Raphael o sa fie incantat de ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Dandusa cat de scumpi pot fi ei in pozele de la masa ! Si pozele cu scoici mi-au placut , cat despre spatele tau ...uuuffff
Babyzapi pt. tine si pt. gagiul Rapha cel mucios momentan , sa treaca repede !
Oceanborn morisca zici ..hmmm o fi mergand si la fetite ? Deci pe la Marina di Masa n-ai ajuns (riviera Toscana )?

Criss mami de Paula Sofia DN 18.11.2008
PozePaulaSofia
Botez si nu numai
PovesteaNasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Dandusa sunt adorabili scumpii tai! Tare mult mi-a placut filmuletul! Se pricepe piciul sa dea cu shutul, nu gluma!...iar Crinuta, asa cuminte statea draga de ea si rasfoia carticica. Ai niste copilasi deosebiti, sa-ti traiasca si sa te bucuri de ei!

poze aniversare 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oceanborn spune:

Criss,imi pare rau , n-am fost la Marina di Massa, noi mai mult am vizitat orase prin it,pe litoral am fost doar pe langa Rimini ,marea e langa mine( se vede din balcon)asa ca prefer sa merg la munte daca e de mers in concediu.
..si totusi in Sardinia tot trebuie s-ajungem.
Erau moristi si cu hello kitty pe roz, cred ca erau pt fetite alea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Hera, da uitasem de faza cu adunatul pufuletilor de pe jos.Am vazut-o si pe asta, si David se apleaca frecvent sa adune de pe jos pufuleti sau chistocuri din locurile de joaca.

Otiliav, dandusa, Ralukutzza, babyzapi, maine plecam la cartisoara pt weekend, apoi saptamana viitoare la Timisoara pt paste, dar cand ne intoarcem chiar vreau sa fac ceea ce pot in incercarea de a schimba ceva.Multumesc mult pt suport, ma bucur sa vad ca nu sunt singura.

Ralukutzza, cand ma apuc de treaba, fac o strigare.

oceanborn, eu cred ca e un mod de viata sanatos si poate ar fi bine daca am invata si noi, ca natie, mai multe de pe unde ne ducem, dar, din pacate, e mai usor sa emigram noi, cei care avem pretentii, decat sa ne punem problema ca s-ar schimba vreodata ceva aici.

dandusa, vazut poze cu pictorii in devenire.REcunosc peisajul.Si David a pictat unul de peretii din hol.As fi vrut sa se limiteze doar la camera lui, dar nu a fost chip sa-l fac sa inteleaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Oceanborn , merci de raspuns mmmce te invidiez ca esti asa aproape de mare si pe Dandusa la fel .Daca erau cu hello kitty sigur erau de fetite .Azi am fost si noi in parc la cetate cu tricicleta , i-a placut f. mult mai ales ca erau multi copii
Amalia am tot vrut sa-ti zic ca am vazut un baietel taaare ordonat cu jucariile lui si mi se pare ca seamana tot mai tare cu David

Criss mami de Paula Sofia DN 18.11.2008
PozePaulaSofia
Botez si nu numai
PovesteaNasterii

Mergi la inceput