Cu dragoste din Iasi (94)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Va ofer o fierbinte....

Carmen, Anca, am observat ca subiectul e deja inchis si are link spre subiectul despre care tocmai a scris Anca.

La noi tot cu muci si tuse.... de azi sta acasa cu tati.... Ii curg ca la robinet si se ineaca cu ei si tuseste... isi face greata.... E pe tratament cu aerosoli... Pe langa ii dau Eurespal pastilute si Noni pentru stimularea imunitatii...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Anka, sefei ISJ - pentru care o vreme aveam o mare consideratiune - la fel ca si arhitectului sef al Iasului - pentru care niciodata nu am avut nici un fel de consideratiune - i se falfaie la aceste intalniri, sa le spuna ei online, sa ma scuzati, la fel cum i se ... si guvernului si parlamentului daca pot propune si aproba asa o lege...
Pe mine ma deranjeaza sistemul acestor dosare - zi-le portofolii daca vrei - si faptul ca nu se mai intra cu examene... pentru ca dosarele sa arate bine se dau spagi la greu si exista o presiune teribila pe profesori sa dea note mari copiilor sa nu le strice dosarul... aici e problema. Daca ar fi examen copilul ar trebui sa stie sa invete pentru examen. Fiind dosare copilul e stresat continuu si profesorul - a se citi si educatoarea si invatatoarea de asemenea- incurajeaza sistemul pilelor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Ma rog, nu mai discut aici despre aceste chestii... poate nu intereseaza pe toata lumea inca.

Va doresc sarbatori fericite. Si toate cele bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

fetele, au ajuns fluturasii anti-abuz!
sint la mine, la birou!

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

La multi ani, Andreea!

Va ofer o fierbinte...

Carmen, eu am prins aseara o parte din dezbatere, nici nu mai stiu pe ce post a fost, dar mai mult s-a discutat despre universitar... n-am vazut inceputul... dar la un moment dat s-a deschis subiectul despre portofoliu.... dar s-a divagat si a ramas.... ca in tren... Asa cum ai spus si tu... nu le pasa de copii.... asa simt eu... Iar in discutii ministrul mi s-a parut depasit de situatie... el o tinea pe a lui ca sa ne debarasam de fricile si temerile trecutului si sa privim in viitor... e o placa cu care l-am auzit la mai multe emisiuni....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

gata oole?
Paste fericit s-aveti!

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Paste Fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Va trimit o calda urare de "Paste fericit!" si fie ca sarbatoarea Invierii Domnului sa lumineze din plin viata tuturor si inima fiecaruia!
Cu drag,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iasmin08 spune:

HRISTOS A INVIAT !

Va doresc din tot sufletul sarbatori fericite alaturi de cei dragi.
Se pare ca astazi o sa iasa soarele.


Iasmin, mama de strengar de 8 anisori

Mergi la inceput