FIV la Sibiu (7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

Yarinna ,nu am apucat sa citesc si cap precedent - Felicitarii!!!!Ma bucur si astept vesti bune sambata.
Draga alecor - azi am fost la dr Mutuliga este super,deschisa si comunicativa daca ai intrebari oricand raspund cu mare placere.
Gabi_ducu - nu am vorbit pana acuma, dar sper sa poti trece peste ..Sunt alaturi de tine chiar daca nu ne cunoastem sa stii ca te sustin .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns persi spune:

imi pare foarte rau gabi...cuvintele noastre nu stiu daca te ajuta cu ceva dar...totusi...capul sus...adesea caderea e un mijloc de a te ridica mai sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns persi spune:

am primit mailul de la dr chicea.vaginalele nu au fost tocmai ok am o infectie cu ureeaplasma.dr mi0a recomandat azithrox.intrebare oare tre sa iau si vreun antimicotic ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Alecori bine ai venit! Multa bafta iti doresc! Suntem aici orice vrei sa ne intrebi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

Citat:
citat din mesajul lui persi

am primit mailul de la dr chicea.vaginalele nu au fost tocmai ok am o infectie cu ureeaplasma.dr mi0a recomandat azithrox.intrebare oare tre sa iau si vreun antimicotic ceva?


Cand am luat azitrox am avut si ovule Macmiror sa nu fac Candida , sau alta minune de la antibiotic. Eu l-am luat preventiv ptr. ca sotul a avut Helicobacter Pylori( un ulcer declansat de o bacterie ).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

yarrina zuzico te-ai linistit?
succes mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Buna seara dragutelor!
Yarrina-vad ca ti-a priit sederea la Sibiu! A scos din tine talentul! Las ca e bine,autoironia ta m-a amuzat,pe bune!Mai ales faza "cum ma vad in viitor" Tin pumnii stransi pentru tine pe sambata! Doamne-ajuta! Sa fii optimista! Citind si din urma ce ai scris, sa stii ca mi s-a facut dor de Sibiu!
Gabi-imi pare sincer rau draga mea,dar capul sus,viata merge mai departe!
Alecori-bine ai venit !
Misspii-ma bucur ca ti-au facut impresie buna cei de la Polisano si ca ai comunicat bine cu dr. Mutuliga.Doamne, ce multe probleme ai si tu!Iti doresc putere sa continui tratamentul si sa-ti implinesti visul de a fi mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns persi spune:

eu am intrebat farmacista,ce sa iau pe langa antibiotic sa nu ma pricopsesc cu alta minune si mi-a recomandat flagyl.sa iau oare si niste ovule,chiar daca nu mi le-a prescris dr?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

persi,eu am luat zanocin si gynofort crema pt a nu face candida(1 la 5 zile,incepi din z4 de antibiotic)

alecori,bine ai venit si sedere cit mai scurta la acest subiect.Vrei sa-ti trec istorioara pe listutza noastra de pe prima pagina?

Mai vrea cineva pe listutza?caci sintem cam singurele eu cu yarrina pe acolo

denisace mai faci dragutza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Deja de misca lucrurile pe aici! Asa da! Pai se poate mai fetelor? Acu cand a venit caldura voi stati in 'barlog'?
Pupa mama fetele ei dragi...si frumoase si cuminti...si mamici cu toatele pana la sfarsitul anului. Hai ca acum va prezice Mama Omida la fiecare!

Mergi la inceput