Goldie Pants - 39

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io stiu ca din alte motive i-ai scos din peisaj stai relax ca berou meu tot acolo e noroku tau ca sunt greu abordabila si unii nu ma poate striga la orice concert


baetii mei defileaza mai des pentru okii lu publicu care altfel, nu ar avea cu ce se clati

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



inca o ora si 15 min. si am scapat de pacaleala . Cred, cel putin....poate m-am pacalit singura...
Despre epurasi, nu-i problema..io am inceput sa imi construiesc cativa sa fiu sigura ca am. Am facut si tinta mobila in caz ca ploua cu epurasi sa poata ateriza in liniste si pace si sa nu cada (aterizeze) la vecini.

La defilari nu ma amestec...trebuie sa va spun ca eu nu va prezint defilari ci adevarate opere de arta. Asa ca....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey ce grija ii porti tu la mitraliera lu killeru

nu-ti fa griji pentru el, ca are dexteritate buna si se pricepe maxim. a trecut deja de nivelul in care isi nimereste adversarii chiar si daca ei sunt dupa colt

e bine ca intrebi de el, ca asa se confirma faptu ca inca nu ai reusit sa renunti la "cererea" de supliment. desi nu primesti nemic, inca insisit pentru suplimentu de la baietii mei.... deci sterje asa espresia ca baietii tai e cei mai HOTTT ca se vede in practica cum ca is insuficienti pentru tine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

bine mey, baetii vostri e ai mai HOT ai mei nu imi sunt de ajuns, io una incep sa ma plictisex acilea
cre ca e timpu sa ne luam catrafusele si sa plecam in lume am termenat si proviziili pana la urmatoarea recolta nu prea mai avem rabdare
asta ca sa fie toate lumili convinse ca baetii mei imi e mai mult decat suficienti na, ca tot ma intreba o reportera zilili trecute daca ar fi sa aleg intre cineva si altcineva ce as alege iaca am ales
ne vedem cand ne-om intalni nu ne cautati ca poate, va cautam noi



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

io stiu ca din alte motive i-ai scos din peisaj stai relax ca berou meu tot acolo e noroku tau ca sunt greu abordabila si unii nu ma poate striga la orice concert
baetii mei defileaza mai des pentru okii lu publicu care altfel, nu ar avea cu ce se clati

mey berou tau poa sa fie si mobil daca asa iti place never n-o sa te viziteze baietii mei
despre norok ... stim cu totii cat de greu abordabila esti de fapt are grija dirty boyu sa ne informeze nu se stie cat o sa te mai suporte asa..deja in ultimele vizite la noi s-a plans ca nu mai rezista mult in conditiile astea...de fapt se vede cu okiu liber
She likes the boys in the band
She knows when they come to town
Every musician's fan after the
curtain comes down
She waits at backstage doors
For those who have prestige
Who promise fortune and fame
A life that's so carefree

She's says that's ok
Hey baby do what you want
I'll be your night lovin' thing
I'll be the freak you can taunt
And I don't care what you say
I want to go too far
I'll be your everything
If you make me a star

baietii mei ma iubeste maxim dar e bine ca ai mentionat ca te striga la concert e unicul loc in care ai putea sa-ti auzi numili rostit de baietii mei si ne dixtram maxim pe seama asta, de fapt e o strategie de a vedea cat de tare te la defilarili lu baietii mei care zici ca nu te intereseaza dar nu te panica clateste-ti okii cu defilarili la baietii tai ca altfel..ti-am zis ce te asteapta ORBIREA

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hooo mey mj, nu te panica, esprima-te liber.... sa precep ca lisa ti-a facut pofta de vacanta??? si gasisi acum ocazia sa ne scoti motivu la inaintare???

te plictisesti mey acilea? ia-l pa blueshirtu la o tura de alergare, sa iti dea neste adrenalina, daca altceva nu te mai instiga



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

hooo mey mj, nu te panica, esprima-te liber.... sa precep ca lisa ti-a facut pofta de vacanta??? si gasisi acum ocazia sa ne scoti motivu la inaintare???

te plictisesti mey acilea? ia-l pa blueshirtu la o tura de alergare, sa iti dea neste adrenalina, daca altceva nu te mai instiga


oana yo cre'ca-i lipseste dirty boyu la numaratoare si s-a hotarat sa vina pe urmili noastre sa-l caute...dar stai calma mj, nu iaste la noi DDB...nu bate drumu dejeaba..is convinsa ca unde e acum...e very happy oricum mai bine ai grija de ceilalti doi sa nu-i pierzi si pe ei pe undeva daca tot stai cu urechili palnie la ce canta altii si te la ei

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

fetele

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce-i cu crizili astea? Chiar asa am ajuns? Nici de o cafea nu mai putem scoate din valiza cu bani?

Na, cu riscul de a saraci eu sunt dispusa sa va servesc azi o www.youtube.com/watch?v=rLSV70Klej4" target="_blank">

Ba mai mult, va trimit si neste www.youtube.com/watch?v=nlIrsZKZR9A" target="_blank">vitamine pt. creer

Mj, pe tine te-a localizat GPS pe undeva, nu spun pe unde, dar iti trimit la pachet daca tot esti pe drumuri.
Ca sa vedeti si o opera de arta in desfasurare:





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput