Goldie Pants - 39

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io m-am sfatuit cu asistentu meu am dixtrus probili care arata care cat de cuminte ati fost acu trebe sa videm ezact care www.wallpaperslibrary.com/Wallpapers/easter/easter-rabbits-wallpaper.jpg" target="_blank"> epurasi va viziteaza ca unii este in conced iar www.youtube.com/watch?v=4DMItrOwdWg" target="_blank"> altii mai are si alte okupatii
ca sa prindeti curaj si sa nu va mai temeti de pacaleli bagati okii acilea sa vedeti www.youtube.com/watch?v=hwsdegwEKzU" target="_blank">cu cine sa antreneaza epurasii ca sa fie in forma
am uitat sa va zic ceva , io nu-sh ce ati inteles voi d'acilea

Citat:
ma duc sa beau o cafea din CT

si nu-sh la ce v-ati gandit io am vrut sa zic doar ca beau cafea dintr-o Cana Termosensibiloasa
am pus neste vorbe buuuuune la epurasi pentru fiecare dintre voi stati linistite mai devreme sau mai tarziu tot va calca epurasu pardon, va viziteaza

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
stati linistite mai devreme sau mai tarziu tot va calca epurasu pardon, va viziteaza



mey daca ne calca, eu sper sa fie pe papucei, par example, si nu "pe cap" pen'ca eu tin la coronita mea de blonda si nu vreu sa mi-o atinga nemenea...nici macar ierpurashu. deci poate sa si danseze pe papuceii mei cu gps ca nu ma doare...oricum o sa las un morcov in zona ca asa e politicos

vestea buna e ca nu is eu prima pa lista , lista neagra evident,...asa ca

despre Cana Termosensibilizanta...ma duc sa mai beau o limonada, ca iar ma acuzi de obsesii...si ma trezesc imediat si cu un referat pentru dependenta

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ia zi cum e treaba cu geamandurili alea

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
numa consumati si atat? si o data la 2 sapt ne mai aratati un baiet ca s anu uitam cine e....in caz ca ne apare la usa sa il reconoaxtem si sa nu il invitam la un ceai?

pa unii baieti de p'aci, nu i-am mai vazut si cred ca nu ii mai recunox....asadar, sa nu avem vorbe la proces, daca trecem de geamandura

io una vaz ca de o vreme numai baetii ai mai HOT defileaza, adeca ai mei, iaca






www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

si baietii mei defileaza




http://i34.tinypic.com/2zit455.jpg





www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey cu geamandura treaba e clara, pentru mine cel putin... nush pentru voi cum e . daca nu recunoxc baietu din prima, inseamna ca nu mi-e familiar, nu e de-al nimanui, deci...

ca defileaza numai ai tai baieti, treaba iaste clara, nu stapanesc bine arta defilarii si tre sa repete mai mult, ca sa le iasa perfect pana la urma

restu unde va ascundeti???



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey acilea ai nemerit-o, baetii mei e perfectionisti , altfel cum crezi ca a ajuns number one? Haaaa? Daca nu repetand again, again & again?? oricum defilarili alea perfecte nu e pentru okii lu orisicine, da tu poti sa-ti dai cu parerea ca chiar ne entereseaza maxim parerea ta macar asa iti mai clatesti si tu okii , ca de cand e in ograda ta, killeru nici metraliera nu mai stie sa o foloseaxca de fapt nu mai stim nici cum arata

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey fetili noi tot aici suntem am decis sa ne prelungim vacanta de asta oana n-am fost prezenta la "ceremonia de ridicare in grad" dar sunt convinsa ca "domnul dragutz" a pus medalia mea deoparte pt cand ne intoarcem
de la epuras....n-am nevoie decat de ganduri bune..in rest am tot ce-mi trebuie iar unde suntem noi acum ...oricum nu calca picior de iepuras

Citat:
io una vaz ca de o vreme numai baetii ai mai HOT defileaza, adeca ai mei, iaca

mj in costumili in care defileaza la ora actuala baietii mei n-ai tu oki de soare sa vizionezi asa ceva pt simplul fapt ca nu s-au inventat inca lentile cu asemenea factor de protectie iar espresia "ai mai HOT" e muuuult prea putin fata de ce reprezinta baietii mei

iona purple joann

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da cine a zis mey ca pa mine m-ar enteresa defilarili lu baetii tai???duamne fereste mey sa fie clar cine nu are ce arata e mai bine sa keep it in the closet

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
mey sa fie clar cine nu are ce arata e mai bine sa keep it in the closet

mey, mai bine ca nu te intereseaza mai bine unde suntem si mai bine ca nu-i vezi ai orbi de la atata stralucire oricum erai pe drumul cel bun de asta i-am si scos din peisaj pentru un timp ca nu vreau sa te am pe constiinta

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey oana io una nu ma ascund de nemik imi inec amaru ca nu a ajuns furnizoru(sigur a ajuns la urechile lu parpal ca pregateste un nou transport de aluni si doar asa imi esplic de ce duba de interventie a lu GSS era pi urmele mele azi) eram asa de incantata si nu stiu de ce am avut asa hemotiuni incat in drumul meu spre semnarea noului contract(nu spun cu cine)am uitat de ezistenta unui semafor si am trecut pe rosu


mey mj daca baietii tai defileaza cel mai des nu inseamna ca e cei mai HOT sau number one pur si simplu le place sa defileze mai muuuuuuuuuuuuuuuuuuult pt.public ma intreb de ce oare?

lisa
JoAnn

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput