Sezatoarea canadiana (176) Bun venit Adam Leo!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamaana

am pus-o: ale mele stiu deja de hannah montana si au de abia 3 ani: s-a imbracat S singura azi dimineata si I se uita la ce are pe tricou - "oau hannah montana, I like her" si eu mama ignoranta la inceput nici n-am priceput ce zice, ca sa nu mai zic ca habar n-aveam ce-i pe tricoul ala



si iar ma felicit ca am baiat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Diana ce scumpete mica ai tu acolo! De fapt amindoi sint scumpi foc!

mamaana welcome in the club! A mea deja isi da ochii peste cap a dispret cind aude de Hannah Banana (cum ii zic eu). Dar la 3 ani, recunosc ca-s precoce micutele tale. A mea era cu Telletubies la 3 ani!creepy show...brr

Denisam nu stiu daca ti-am spus pina acum, dar esti frumoasa tare, dupa parerea mea! Iar Emma iti seamana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Mamaana ieri a fost Miley Cirus la American Idol si al meu sot cica : Cine mai e si asta? I-am zis ca a imbatranit de tot, daca n-a auzit inca de Hannah Montana

Mami de pitic Patrick (29.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Isa e innebunita dupa Mamma Mia (cred ca v-am mai spus...) si cand recunoaste actorii din film in alte roluri incepe sa strige de bucurie ca-i Mamma Mia...

"Less is more" - Mies van der Rohe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doloress

Mamaana ieri a fost Miley Cirus la American Idol si al meu sot cica : Cine mai e si asta? I-am zis ca a imbatranit de tot, daca n-a auzit inca de Hannah Montana

Mami de pitic Patrick (29.04.2008)




Fix asta am zis si eu... ca sotzu`, nu ca tine... Never seen before pe pupaza aia!

Mei, pot sa-mi dau si eu cu parerea la muntii aia? Daca n-am schiurile in picioare... not my tipe! Fost cu cortul la Plaiul Foii, venit vaca noaptea, crezut ca e urs... jurat ca never - ever!!! Si-asa a fost! Mie la Saint-Bruno, cocotat pe virful ala de pe care se vede St .Laurent mi-e arhisuficient...
Si-am mai fost eu la munte, la Mont Orford... cu prieteni de se stiu ei care-s :) Cica sa urcam pe jos... Am masurat muntele din priviri, ne-am uitat una la alta si-am zis: cabina, coborim pe jos. Hop in cabina, priveliste, poze, frumos tare, masurat muntele si in jos, privit din nou in ochi, zis din nou: cabina. Si coborit! Fix pe gustul meu expeditia!!!! :))))

CGE, Unde-avem scouts in Laval?

Gata, Infanta s-a supra plictisit...


Pupici,
S"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Mamaana, tu stai bine, ca macar nu o stiai, dar eu... care credeam ca sint doua fete diferite, care seamana... a ris Agata acum un an de se tinea cu miinile de burta, si acum ma tachineaza si se face ca nu stie, se intreaba singura cind o vede pe cite vreun tricou sau pe alte lucruri: asta-i HM ori MC?

Dar ea nu a fost cu ea, nu stiu de ce, iar Tudorei ii plac caii, nu are nici o treaba cu nimic altceva. Cred ca a fost cal intr-o existenta anterioara, a rupt toti pantalonii in genunchi ca merge in patru labe si ii spun sa se ridice, ca va umbla numai in pantaloni scurti si imi spune ca nu poate, ca ea e cal! Si caii nu au pantaloni nici lungi, nici scurti... M-am distrat simbata trecuta, ca am intrebat la scoala de dans cit costa sa-i fac ziua acolo. Imi da fata toate detaliile si imi spune sa ma gindesc la o tematica, ca ele (profesoarele de dans) si animatoarea se imbraca in tema respectiva, tortul va fi la fel... Si ii spun ca Tudorei nu-i plac decit caii... pai, chiar cai nu cred ca avem, dar avem printese, disco, balerine, Hanna Montana...

Diana, am vazut poze cu fetita ta! Ce minune ai tu acolo, nu e frumoasa, e superba!

Zavalita, spor la invatat si bafta multa pe ultima suta de metri! E si normal sa te mai apuce si stari din astea, fac parte din proces.

Eu ieri ii spuneam lui Octav ca anul asta a fost acceptabil in privinta bolilor copiilor, s-au mai imunizat si ei... si astazi ii am pe amindoi cei mici acasa, cu febra.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Simona, esti bestiala cu vaca si cu ursul... si doar am zis ca nu mai beau cafea cind vad ca scrie Simona, iar era sa ma inec cu ea. Pe minunea ta cind vedem si noi in poze?

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

Zic si eu cu intarziere groazanica LMA sarbatoritelor!!
Eu nu am mai reusit sa intru ca am fost ocupata cam asa: 2 pisoi din dotare 2 saptamani pe capul meu. A avut al mare vacanta, iar ast mic de o luna e racitVa ziceam eu parca de mucisori ce nu mai trec, am fost la dr ne-a dat antib ca zicea ca are infectie la ureche, dat o sapt parea mai bine. Terminam antib dupa 2 zile, pac, iar plin de mucisori. Mers urgent la dr, stai ca nu a trecut nici urechea ne-a dat alt antib. Acuma in timpul la asta nu am vazut nici o ameliorare. Rupt nasul mic dar bogat zi de zi. Acuma am terminat seria 2, parca ar fi mai binisor, azi il duc sa verifice urechea
In plus cumintenie pe toata liniaNu sta o sec, darama tot se catara, se uita la noi, rade si face ce nu ar trebui.
Ne-a stricat calc de cate ori l-a inchis.Eu merg toata ziua dupa el si nu inteleg cum avem 2 maini fiecare, si el reuseste sa faca mai multe decat reusesc eu sa strang
Ce mai distractie maxima.
Nici cum ma cheama nu mai stiu. Eu nu pricep cum faceti voi si scoala ca mintea mea e dusa frate.
Mqqm-ul eu nu te-am prins in pozeHelp, please
Macar sa ma bucur si eu pt altii.
Am iesit si din dulap cu noua freza, am fost chiar sa ma tund
La discutiile voastre cu muntii nu ma bag ca si eu sunt super lenesa.
Adica sa inteleg ca try nu mai vrea sa scrie?Eu credeam ca nu are timp. Mona, ktrinel, lorelai cum mai sunteti?
Oana, pe tine te scuzam
Gata ca imi darama casa
Nelia, devine mai simplu dupa ce mai cresc?
DanaP zi si la noi ce ti=a zis tanti nutritionista? Ca eu as mai avea de dat vreo 3 kg jos sa fiu unde eram si nu merge nik. Sa mai zic ca mama ma plange ce slaba sunt?De aia nici nu mai intru dincolo.
Maru si eu ma bucur ca am baietiMie nu imi place fata aceea deloc deloc.

Numai bine tuturor

Numai bine tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Simonna, Scouts sunt in St-Dorothée, vecinu'/colegul meu cu fiu-sau sunt inscrisi si merg saptamanal.
Nu stiu exact unde in St-Dorothée, daca vrei, il intreb.
Pe Victor, nu il intereseaza expeditii din astea. Pe Radu l-ar interesa ?

Au organizat "les Apres-midi en famille" prin parcurile din Laval.
Noi acolo am fost si anul asta si anul trecut.

MamaAna, de acum incepe nebunia.
Noi (eu cu Anca) nu o iubim pe HM, dar le adoram pe printesele Disney.
In fiecare seara, le citim povestile.

Fetele, care nu aveti fetite, nu va bucurati ca nici cu baietii nu e usor. Au ei alte pasiuni


Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Diana, super Floricica ta. Si ea si "petit Victor".

Roxana, o stim pe Isa cu Mamma Mia. La noi, Victor e innebunit dupa filmul asta, cu ocazia asta a descoperit ABBA.

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Mergi la inceput