LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *183*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri
Ne-am vaccinat de un an. Fara ROR, dar acest fara ROR ne-a costat 1000 de nervi si o cearta sanatoasa cu medicul. Toata vaccinarea de fapt a fost o sursa infinita de nervi, iar mie mi-au revenit sentimentele pline de dragoste pentru medicii de familieIf you can't say something nice, then don't say nothing at all"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jacksonhttp://pisigri.blogspot.com/Mami de Ilinca (5.03.2009)
Pisigri, spune-mi te rog i-ai facut Pentaximul sau Infanrix penta si noi trebuie sa-i facem miercuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doranna spune:

Citat:

Doranna, te lamuresc eu acush: Iulia va fi un mare critic literar, pe unii treaba ei va fi sa-i foarfece, pe altii sa-ipieptene/perie. Deci ti-e clar de ce au aparut condeiul (pixul) si sonetele in context! Lantzul de argint indica faptul ca scrierile sale vor fi pretzioase!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
10luni
Manole forever


Ilinca, mi-a placut foarte mult inter[retarea ta o voi scrie in jurnalul iuliei

Mami fericita de in curand Iulia-Alexandra (23 martie 2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Prima de la intalneala piticul meu deja rupe patul

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doranna spune:

Citat:
citat din mesajul lui mireal

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Ne-am vaccinat de un an. Fara ROR, dar acest fara ROR ne-a costat 1000 de nervi si o cearta sanatoasa cu medicul. Toata vaccinarea de fapt a fost o sursa infinita de nervi, iar mie mi-au revenit sentimentele pline de dragoste pentru medicii de familie



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)


Pisigri, spune-mi te rog i-ai facut Pentaximul sau Infanrix penta si noi trebuie sa-i facem miercuri.





mireal,
daca te ajuta cu ceva, si noi am facut pentaxim, iar acum a zis doctora sa-i facem infanrix.
nu stiu daca are vreo leg. cu faptul ca dr. este colaboratoare cu s.e.n.s.i.b.l.u si ne-a dat o reteta plus un bon de reducere 7% valabil numai la aceasta farmacie...

Mami fericita de in curand Iulia-Alexandra (23 martie 2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank si bb spune:

a doua de la intalneala!
desi acasa sigur am ajuns primii, dar eram io rupta de foame si am oprit intai la bucatarie...

super intalnirea aceasta, mie una mi-a placut mult!
super mame, super flacai plus o domnisorica de mai toata admiratia... revin dupa ora 11, cand se culca inamicii...
si astept si pozele




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Am vazut toti copilasi, nu mai dau nume,fetitele devin din ce in ce mai cochete.Olga,mi-a placut cum ati taiat motul lui David.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Fetele din Franta, nu exista la voi ceva eficient pt durerile de dintisori? Si asa ceva, pe langa o jucarie, mai poate sa-i ia taticul lui Luca. Aici sunt ceva globule homeopate foarte bune. Poate si acolo e ceva ce merita luat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

Citat:
citat din mesajul lui doranna
Citat:
citat din mesajul lui mireal
Citat:
citat din mesajul lui pisigri
Ne-am vaccinat de un an. Fara ROR, dar acest fara ROR ne-a costat 1000 de nervi si o cearta sanatoasa cu medicul. Toata vaccinarea de fapt a fost o sursa infinita de nervi, iar mie mi-au revenit sentimentele pline de dragoste pentru medicii de familieIf you can't say something nice, then don't say nothing at all"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jacksonhttp://pisigri.blogspot.com/Mami de Ilinca (5.03.2009)
Pisigri, spune-mi te rog i-ai facut Pentaximul sau Infanrix penta si noi trebuie sa-i facem miercuri.
mireal, daca te ajuta cu ceva, si noi am facut pentaxim, iar acum a zis doctora sa-i facem infanrix. nu stiu daca are vreo leg. cu faptul ca dr. este colaboratoare cu s.e.n.s.i.b.l.u si ne-a dat o reteta plus un bon de reducere 7% valabil numai la aceasta farmacie... Mami fericita de in curand Iulia-Alexandra (23 martie 2009) Poze
Doranna, mai mult ca sigur ca de aceea, multumesc oricumEu am lucrat in domeniu farma si stiu ca anumiti producatori platesc bani grei la medici sa recomande anumite medicamente

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

Olishka, am vazut pozele cu David, e delicios I-ati luat deja motul? Vrea se devina preot ca si fratele tau


Novus, am pus azi dimineata avansul de 100 RON pt. Sighisoara in contul tau, nu stiu daca ai primit mesajul


Denisamada, felicitari pt.operatiunea olita. Noi inca nici nu i-am cumparat-o I-am luat zilele astea o multime de jucarii si am stat mai mult pe-afara decat in casa, prin Herestrau, Moghioros, Pacii.




Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui mireal

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Ne-am vaccinat de un an. Fara ROR, dar acest fara ROR ne-a costat 1000 de nervi si o cearta sanatoasa cu medicul. Toata vaccinarea de fapt a fost o sursa infinita de nervi, iar mie mi-au revenit sentimentele pline de dragoste pentru medicii de familie



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)


Pisigri, spune-mi te rog i-ai facut Pentaximul sau Infanrix penta si noi trebuie sa-i facem miercuri.





Pentaximul...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput