Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *119*

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Ioana e o informatie oficiala?

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui suede

Ioana e o informatie oficiala?

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze


din pacate DA. a vorbit Razvan cu cineva de la Ministerul Muncii azi



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

Buna seara gagici!
La multi ani sarbatoritilor de azi !
Mada ,sa fii sanatoasa sa-l cresti pe Iri asa cum stii tu mai bine
Hepi ,sa va traiasca fetita sa va bucurati de ea!

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

La Buzau a fost o vreme super,am stat afra 2 ore in parc .nemaipomenit a fost.E adevarat ca pe finbal se inorase dar nu ne-a stricat ziua cu o ploicica,ceea ce cred ca nu se va intampla maine.Asa ca maine tam in casa si forumim asta daca mege scarbul de net ca azi nu a mers toata ziua..noroc cu sotz care are si Vodafone si m-am conectat la laptopul lui

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

Cat despre indemnizatie ,nush ce sa va zic ,eu n-am luat niciodata pana acum.Poate iau si eu anul asta.Daca nu macar pana dau baiatul la scoala

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

Asadar sunt singura pe aici.Hepi ,te rog imi zici si mie cum faci trecerea la Lactana 2 ,am vazut ca te interesai acum cateva zile.

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

Aaa,si am uitat ,am pus si noi ceva pozici noi la semnatura sa ne vedeti ce mari suntem (unii) si ce batrani (altii)

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Iulia cum singura mami? Sunt si eu pe aici

Lali Lacra de
Paul-Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Iulia mai mami,cine-s batrani? Eu nu vad batrani in afara de bunici ,acolo...Eeee,ca ma superi.. Pentru piciul tau esti cea mai tanara si mai frumoasa mamica,sa stii . Ce frumos sta el in scaunul direcotial am vrut sa spun directorial dar de atata ciocolata nu mai vad sa scriu ... ehee,acusi va da la o parte sa intre pe DC sa-si dea intalnire cu dovlecutzele...

Lali Lacra de
Paul-Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Iulia mai mami,cine-s batrani? Eu nu vad batrani in afara de bunici ,acolo...Eeee,ca ma superi.. Pentru piciul tau esti cea mai tanara si mai frumoasa mamica,sa stii . Ce frumos sta el in scaunul direcotial... ehee,acusi va da la o parte sa intre pe DC sa-si dea intalnire cu dovlecutzele...

Lali Lacra de
Paul-Iulian



ce draguta esti tu ca de obicei! sa stii ca nu mai are mult si vrea sa butoneze pentru ca daca il tin in brate si sriu cu o mana trebuie sa-l tin intr-o parte asa sa nu ajunga la tastatura ca ar da si el acolo cu manaCred ca-l atrag butoanel pentru ca telecomanda e fascinanta pentru el,e foarte interesat de ea.POte o seman acu tati ca mami e total atehnica

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia

Si zici ca nu suntem batrani? pai mai mamico ,cand sotul meu ear la facultate tu nici nu erai nascuta cred! parca asa stiu eu ca esti tare tinerica

Mergi la inceput