Ce inseamna a fi seducator/seducatoare?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

o femeie seducatoare, cred ca e cea care se simte dezbracata din priviri de sotul/iubitul si in momentele cele mai putin intime.
e aia domne care emana senzualitate, feminitate...sex salbatic oriunde...si la coada la paine
zic si io


pai da..o femeie trebuie sa fie considerata seducatoare doar de iubitul ei...ca yo si rufus nu sintem oameni sa aruncam un ochi ..
traim aici in evul mediu...nu giulia71?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

ce sa mai zic .... "de gustibus non discutandum" sau asa ceva..
pai Silvana asta care zice-se ca a innebunit barbatii din Germania de seducatoare ce este... eu o gasesc urata cu spume, nasoasa .. daca inoata pe spate se sperie lumea, zice ca vin rechinii

he he ce rautacioasa sant

Ingrid si Cristi 7 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

O femeie seducatoare este cea care se simte bine in pielea ei...si nu pentru ca azi si-a pus tocuri, s-a tencuit cu fard si si-a aranjat parul. Este cea care nu sta cu ochii in reflectia vitrinelor sa vada cum ii vin pe fund skinny jeans. Este cea care este relaxata si poate ride chiar si de ea insasi.
Nu inseamna neaparat fluturari de gene si sini la vedere.

Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

ce sa mai zic .... "de gustibus non discutandum" sau asa ceva..
pai Silvana asta care zice-se ca a innebunit barbatii din Germania de seducatoare ce este... eu o gasesc urata cu spume, nasoasa .. daca inoata pe spate se sperie lumea, zice ca vin rechinii

he he ce rautacioasa sant

Ingrid si Cristi 7 ani


tu nu intelegi nimic....aici e problema.
si seductia asta este de mai multe feluri..depinde cum te uiti la ea.
daca facem un experiment iar o sa vedem ca la ora 9 dimineata un barbat poate sa considere o femeie absolut neatragatoare si vulgara ...iar aceleasi barbat vineri seara daca e singur acasa o poate considera pe aceeasi femeie ca fiind fatala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

O femeie seducatoare e aia dupa care intorc ,capul si femeile ,nu numai barbatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica

O femeie seducatoare e aia dupa care intorc ,capul si femeile ,nu numai barbatii.

dulcetica


Femeile intorc capul sa critice in primul rind...si nu, o femeie seducatoare nu e cea dupa care intorci capul (este cel mult atragatoare si pusa la punct). Este care care ti-l suceste de nu mai stii pe ce lume esti...si nici nu stii de ce.

Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:


[/quote]

pai da..o femeie trebuie sa fie considerata seducatoare doar de iubitul ei...ca yo si rufus nu sintem oameni sa aruncam un ochi ..
traim aici in evul mediu...nu giulia71?

[/quote]

no, acu io n-am vrut sa-mi atrag dusmance, da si normal sa-ti sara ochii dupa una bucata fomeie ce emana senzualitate da hat de departe.iara, zis si io

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

O femeie nu poate fi seducatoare decit in ochii unui barbat sau a unei femei lesbiene. Pentru mine care sint straight niciodata o femeie nu-mi poate aparea drept seducatoare ca pe mine nu ma seduce in nici un fel.
In ochii unui barbat insa, acele calitati care o fac dorita, contribuie la seductie. Ele variaza in functie de gusturile "sedusului" si nu se limiteaza numai la aspectele fizice: privirea, zimbetul, vocea, miscarile, replicile inteligente, nu neaparat corpul de fotomodel
Mie o femeie extrem de atragatoare (daca eram barbat as fi zis "seducatoare") mi se pare Nigela Lawson...care desi are un popou imens pentru gusturile mele e de-o frumusete si sexappeal pina peste poate...imi place cum vorbeste, cum se uita la tine cu ochii aia bestiali, cu zimbetul ala de milioane, dintii, gura, felul cum isi misca corpul si pieptul foarte sexos . Daca ar mai slabi nitelush ar fi chiar perfecta. Dar uite ca poti fi seducatoare si fara sa fii perfecta. (ma rog, in ochii unora ea poate parea perfecta, eu zic doar ca e...aproape de perfectiune, but not quiet there) :)
in schimb e seducatoarea perfecta.

http://www.youtube.com/watch?v=298genIMTmE

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Allure , Nigela asta semana leit cu tine , doar ca e bruneta De-aia iti place tie
Ceea ce e foarte bine


Seducatoare? Sexy, care poate sa se faca dorita , ravnita samd de catre barbati, care tapanesti flirtul si beyond.

***Fur is for petting**

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/

www.adoptiicaini.ro
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Poze cu Allure as vrea si eu sa vad.

Mergi la inceput