Fiv in Ungaria 97

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

pamy...pai da...ca nush ce sa spun...ma dor tzatzele rau de tot.
azi-noapte mi-a fost imposibbil sa stau pe burta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33



Ce vrea sa insemne asta? Ne traduci? E de bine? Va iesi soarele si pe strada mea
MTHFR - A1298C,genotip homozigot,3 sarc oprite in ev(5s,5s,7s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

ei, na, ca mi-ai raspuns cu 5 secunde mai repede decat am pus intrebarea.
Las' ca e de bine, daca te dor.Eu asa stiam ca nu mai e sarcina, ca nu ma mai dureau sanii si nu mai aveam pofta de mancare.(asta la sarcinile naturale) Va iesi soarele si pe strada mea


MTHFR - A1298C,genotip homozigot,3 sarc oprite in ev(5s,5s,7s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

alina...nush daca e de bine sau nu...stiu sigur ca e dureros,in schimb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

sami, no answer de la cumnat. cica s-au terminat bobitele de acum 2 luni. tre sa ne trezim mai devreme.pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

alina,tu cum mai esti???
in ce stadiu cu Fiv??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Citat:
citat din mesajul lui pamy

goggy ,oare exista mai multe feluri de cycloproginova?Eu am citit prospectul la el si scrie la atentionari ca nu e indicat sa se fixeze o sarcina sub tratament cu acest medicament.


nu stiu sa existe mai multe feluri de cyclo progynova... doar foliile acelea impartite in jumate pastile rosii, jumate albe.
acu' nici prednisonul nu stiu cat de indicat e in sarcina dar trebuie luat in Fiv.
Probabil conteaza foarte mult protocolul dupa care sunt luate pastilele, o fi contraindicat sa le iei p-alea rosii....chiar nu stiu. Dar am vazut ca e un medicament care se foloseste frecvent in tratamentul de sustinere ca suport pentru endometru.


6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

nu-i bai adina...poate ca nici nu mai avem nevoie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33

nu-i bai adina...poate ca nici nu mai avem nevoie




doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

goggy adica sunt si albe si rosii in aceeasi cutie?Tu le iei doar pe cele albe?Te pup si scuze ca tot intreb ca pisaloaga
samira eu cred ca e de bine si ma bucur rau de tot ptr ca trebuie sa-mi ridic moralul,ca eu ma bucur si sufar alaturi de fiecare.De multe ori cand vad o nereusita imi zic ca gata nu mai vreau pe forum.Stai ca era sa uit:tie doftorasul cu ochi albastrii ce tratament de sustinere ti-a dat?Asa ca sa mai uiti de durere .Te stresez si pe tine putin

Mergi la inceput