*LMA!*Puiuti de Randunici 2008!! (390)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Maaaai, da' voi odata cu primavara ati zburati de pe craca? o zi intreaga si doar 2-3 mesaje acolo.... Ntz, ntz, ntz...

Am aterizat dupa o a 2-a tura in parc: cred ca primavara si vara asta o sa ma termine. Am alergat dupa Sanziana cu limba de un cot! Si are o viteza copilul asta ceva de speriat.
Au mama, cum rezist eu la atata sport? Nu-mi mai trebuie sala, nu-mi mai trebuie nimic.


Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Kya, ce tare esti!
Noi am stat asa linistiti pe bancuta si ei au desenat cu creta si au adunat castane, s-au plimbat cu troti si au alergat putin mingea...dar ei intre ei hi, hi!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

hello

si noi am fost in parc la Brancoveanu azi dupa amiaza, de la 5 la 7.....Antonia a adormit in masina , lemn a fost, acum 3 minute s-a trezit......

nici noi nu stim sigur daca ajungem maine, oricum vb dimineata sa vad cum se trezeste mandra si cum fac programul maine ca trebuie sa ajungem si pe la nasi si pe la o prietena a carei zi de nastere este maine (uitasem)

bubule,pozele le salvasem sa le vad si s-a intamplat ceva de s-a inchis programul, as vrea sa le vad,sa vad cum am timp

Kya, Luny

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Gudinde, sa purtati sanatoase achizitiile, vreau si eu o poza cu cerceii buburuza, daca se paote

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Bubu, am vazut si eu pozele, nu stiu de ce imi scapasera...Super tare si Vlad avea o fatzuca in-can-ta-ta! (nici nu-i de mirare)
Da, mai, stiu ca Bulgaria e mult-mult mai ieftina si stii ca eu am fost multumita acolo dar na, atata auzisem de conceptul AI din Turcia care e ceva de vis mai ales cu kinderii dupa tine incat ma roade curiozitatea; asta pana mai creste Iulia, caci apoi as vrea sa revin la concedii mai haiducesti, asa, cu umblat hai-hui si la noroc...Sa vedem cum om sta cu banii, pana la urma s-ar putea tot Bulgaria sa fie si la noi...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Gata si cateva filmulete, unul n-a vrut sa se incarce...
Deci suntem in mountain thunder, ne-am dat de vreo 3 ori, super misto, apoi e putin din parada once upon a dream, apoi din spectacolul cu cascadori, masini, motociclete si la final, main streen, strada principala din Disney
Enjoy!

http://www.onetruemedia.com/shared?p=a9593ee058c859ac1c36bf&skin_id=701



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Naty, noi am fost o data in Antalya cu Vlad cand avea el 2 ani jumate, a fost foarte bine, la superlativ, am stat la IC Green Palace, am data tunci 1700 de euro, 5 stele, AI, avion, tot, am mai cheltuit 300 de euro pe-acolo, deci 2000 cu totul...anul trecut am dat vreo 1000 cu totul la bulgari...deci la jumate...
Dar nu se compara cu turcii...cu avionul stiu ca am fost cu Tarom, o ora si un pic, foarte repede am ajuns, cu transfer inclus cu autocarul pana la hotel. Mancarea acolo este o nebunie, f.f. multa, variata, excelenta.
Anul trecut a fost prietena mea cu Alexia la Royal Wings, ea a luat biletele de la targul de turism, cu nu stiu ce reducere, a dat vreo 1400 euro, plus ce-au mai cheltuit acolo...la fel, au fost super incantati. Au f. multe facilitati pt. copilasi, asta mi-a placut si mie mult.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

"na seara.
LA MULTI ANI FRUMOASEI MARIA!

Ne-ar fi placut si noua in IOR maine, dar facem un drum la Pl s-o vedem pe Olga, ca astazi nu a fost acasa,sa ne recuperam trici si apoi la soare la un amic langa Pl.
Data viitoare vom fi si noi la intalneala...

Asta seara,dupa 3 ture de Circ,a adormit Tea pe canapea in 10 min..ooo,mama,ce viata pe mine!!!


mami de TEA (1.04.08)

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

LA MULTI ANI, MARIA!! SA FII SANATOASA SI SENINA SI ... mai trimite-o pe mami sa ne dea un suc, o maslina, o ceva...

no, pe mine m-a apucat cheful de o vizita la antipa azi si surpriza, muzeul e inca in renovare...asa ca, am ajuns cu picii la muzeul de istorie, unde teo a vazut : "multi romani cazut", "multe paturi si perne" (brrr, astea erau placile funerare ), "scuta" (scutul), inele, zgarda (colierele de aur din tezaur), pietreeeeeeeeee multeeeee (nestematele din coroane ).
apoi ne-am plimbat prin centrul vechi si teo a alergat dupa porumbei si ne-am ostoit foamea intr-un mod total nenatural, oops, cu pizza de la spring.
ne-am intors acasa si am bagat un nani buuuun de 3 ore si apoi iar afara, in parcul "nostru", unde a tras si o tura cu "tenuletul"

iar la intoarcere, m-am mai enervat putin (tara de 2 baniiiiiii!!!!), ca mi-a zis cineva ca sa o sun pe tanti cu spatiul ca e in cautare de chriasi si o sun, ii zic ce si cum si-mi zice ca nu crede, ca nu stie, ca a vb deja cu cineva, dar nu e sigura, dar parca nu ar vrea sa-mi inchirieze pt magazin de hainute de copii, ca mai e un spatiu, tot al ei, prin zona, care e cu haine de adulti, dar si de copii si parca nu i se pare corect sa-mi inchirieze mie sa le fac alora concurenta . i-am zis ca eu o sa am numai de copii, plus cadouri, poate si niste cosmetice....m-a fentat si aburit si in mama ma-sii eu renunt la idee, ca deja ma enervez! imi zice tanti senina ca cica sa vin cu alta idee de afacere, la care sa nu am concurenti chiriasii ei! pai frate, imi spune ea ce sa vand si ce nu????
hai ca v-am aiurit destul si mi-am varsat prea mult nervii aici.
ma duc sa studiez ce-i cu mineralele alea si poate...poate....

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput