Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *118*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui liliac1

O stii pe-aia cu "Cin' se-aseamana se-aduna"? Ei, daca aveam si eu ochii tai, poate visam si io mai frumos...asa, na, bun si Morosanu asta
Cat despre sot...ce ti-e si cu tineretea . Lasa ca dupa 10 ani ii dai un branci de cade din pat cu tot cu lenjerie
Pupici!

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri



Au trecut aproape 5 de cand suntem impreuna,deci mai e putin ... Hmmm,asta nu-i bine[d-ala care dta cu mana sub barbie scarpinandu-se ]

Lali Lacra de
Paul-Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Citat:
citat din mesajul lui liliac1

O stii pe-aia cu "Cin' se-aseamana se-aduna"? Ei, daca aveam si eu ochii tai, poate visam si io mai frumos...asa, na, bun si Morosanu asta
Cat despre sot...ce ti-e si cu tineretea . Lasa ca dupa 10 ani ii dai un branci de cade din pat cu tot cu lenjerie
Pupici!

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri



Au trecut aproape 5 de cand suntem impreuna,deci mai e putin ... Hmmm,asta nu-i bine[d-ala care dta cu mana sub barbie scarpinandu-se ]

Lali Lacra de
Paul-Iulian

Sau era invers intelesul ? Adica sar eu pe el? is chiauna

Lali Lacra de
Paul-Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Lali cand spuneam de lenjerie, ma refeream la cearceaf, pilota...de-astea...nicidecum la aia intima. Vezi tu ce face batranetile din om ?? Fiecare cu ce-l doare...
Eheee, lasa sa fiti voi sanatosi si la cat mai multi de 5 ani impreuna.

Asta noapte am visat ca avea Radulescu 6 ani (eu 40 si ceva si...am mai facut o fetita si ma uitam la ea si ma intrebam ce ma fac eu cu atatia copii??
I-am pove visul meu sotului. Are sens sa mai spun ca si-a retras ambasada?? M-a lasat sa dorm cu copiii

Acum...fug si eu langa Andra sa fac nanita, bag si-o biberoneala...de-astea domestice.

Va pupilez cu foc si va doresc noapte buna!!!

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Eeeee ca ma enervez acum..Gata,ma bag la somn... Noapte buna...

Lali Lacra de
Paul-Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Neata fetili!
Va las ca eu am zi de cumparaturi azi (mi-a intrat alocatia).
Monica piciulica era obosita aseara, pica capul in castron la masa. I-am scos si mucisori ca avea cativa binenteles ca ne-a auzit tot blocul.
Duamna Techila drum bun la Roman. Sa te relaxezi ca meriti.
Liliana asta cu ambasadele inchise se intampla si la altii speriati de raspundere si copii. Numai ca noi avem doar unul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

La multi ani Monis! Sa fii sanatoasa si fericita!
Raluk si Lali doamne ce de probleme la o nastere normala.Imi
parea rau ca am nascut prin cezariana, ca de, avut o perioada destul de scurta pentru recuperare, da ce povestiti voi acolo e horror pentru mine. Asta e recunosc eu sunt o panicata si fricoasa/ Sper sa numai aveti probleme.
http://family.webshots.com/album/575086402IpuwTB?start=84

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Azi soata o sa mearga tot IOR. I-am pus gand rau sa mai faca si miscare ca are nevoie. Sper sa fie la fel de frumos ca ieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamaria1979

La multi ani Monis! Sa fii sanatoasa si fericita!
Raluk si Lali doamne ce de probleme la o nastere normala.Imi
parea rau ca am nascut prin cezariana, ca de, avut o perioada destul de scurta pentru recuperare, da ce povestiti voi acolo e horror pentru mine. Asta e recunosc eu sunt o panicata si fricoasa/ Sper sa numai aveti probleme.
http://family.webshots.com/album/575086402IpuwTB?start=84

Neatza gagici cum am promis.Anamaria eu zic sa multumesc lui Dumnezeu ca nu am nascut prin cezariana.Nici nu vreau sa imi imaginez ce s-ar fi intamplat daca nu s-ar fi topit atele la cezariana.Macar asa au iesit prin piele,s-a facut o incizie mica si a scos dr 2 capete,dar de acolo cum le scotea?

Lali Lacra de
Paul-Iulian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Buna dimineata!

Va pup mult de tot!

Am intrat sa va spun ca suntem bine, insa iesim si pe afara si incerc sa o invat pe mandra la ea acasica, asa ca nu prea am acces la net....si astazi si maine vom fi mai mult pe acolo sa aranjam lucrurile, asa ca va doresc niste zile minunate!

Multa sanatate bebeilor care au nevoie!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

buna fetele mele dragi.luta é bine papa si e voioasa.luni la analize ca in we nu se recolteaza

de luta Stefania Gabriela (13.09)
poze luta

Mergi la inceput