Pufuleti ianuarie - februarie 2010 (10)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_g

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

mamidepuiuti, cristies, decenula si alti doritori, nu pricep scrisurile de doctori si cum nu vreau sa gresesc am scanat preparatul ptr cojite p cap si am trimis p mailul comun, sper sa va fie de folos!

de Yannis

de ce nu intrebi la o farmacie? ca aia stiu hieroglife

mama lui STEFAN


pai eu o sa duc biletelul ala la farmacista direct, dar imi cereau fetele sa le spun si lor ce contine preparatul ori nu as fi fost sigura ca nu le dau ceva gresit

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

si referitor la cadouri si la mine a venit doar cu flori dar nici nu vroiam altceva, pentru mine a contat ca in tot travaliul mi-a trimis mesaje de incurajare..asta ca nu avea voie in camera cu mine..si apoi cat am stat o luna in spital venea si de 2 ori pe zi la mine...ba chiar ma lua si ma ducea la plimbare...nici nu va zic cum am plecat eu in pantalonii de spital si halat pana la mc drive si am ajuns in mall la kfc...cred ca se uita lumea la mine ca la masini straine...ca am luat geaca lui dar pantalonii tot erau de trening de stat in casa

-----------------------------------------
Dragos-Andrei...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

pozele noastre


o luna??????????/......cu respect .....io am stat 6 zile si ziceam ca o iau reazna

fetele ce ziceti de poza lui jiji....dupa un kk sanatos.... jiji ranjind

sa vad daca am reusit

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....din cate-au fost, 25, ...mai ramasesera 15....se mai suparara 6....si ne luptam cu 9 ( si-apoi inca vreo -4 ar fi ideal)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

fetele nu mai intreb de lylik ca e clar, nu a mai intrat demult nu o mai intereseaza despre noi dar fetele noastre ca Alicredo??? , Vi4i??? si muultee altele??? ce fac???
Ca sa nu mai zic ruusiiinicccaaa schimbului 3 de ieri!
NUmai io si inca putine suntem mama loca sau mame denaturate de stam pe forum?

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui decenuela

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

si referitor la cadouri si la mine a venit doar cu flori dar nici nu vroiam altceva, pentru mine a contat ca in tot travaliul mi-a trimis mesaje de incurajare..asta ca nu avea voie in camera cu mine..si apoi cat am stat o luna in spital venea si de 2 ori pe zi la mine...ba chiar ma lua si ma ducea la plimbare...nici nu va zic cum am plecat eu in pantalonii de spital si halat pana la mc drive si am ajuns in mall la kfc...cred ca se uita lumea la mine ca la masini straine...ca am luat geaca lui dar pantalonii tot erau de trening de stat in casa

-----------------------------------------
Dragos-Andrei...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

pozele noastre


o luna??????????/......cu respect .....io am stat 6 zile si ziceam ca o iau reazna

fetele ce ziceti de poza lui jiji....dupa un kk sanatos.... jiji ranjind

sa vad daca am reusit

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....din cate-au fost, 25, ...mai ramasesera 15....se mai suparara 6....si ne luptam cu 9 ( si-apoi inca vreo -4 ar fi ideal)



foarte tare!!! ca omu care si-a vazut treaba rezolvata sii sacii-n carutza!

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_fota spune:

Neata fetelor, dar ati avut spor la scris nu gluma , am reusit sa recuperez tot.Mai dar ati primit tot felu de cadouri frumoase si complimente , Felicitari important e sa fiti cu totii sanatosi si sa va bucurati de minunile voastre .Decenuela ce dragalas e in poza dupa....Al meu e topit de pe acuma dupa fisa dapai cand o sa vina.....De primit nu vreau nimic sanatoase sa fim noi amnadoua asta conteaza, de-a lungul timpului pe unde a fost plecat cu munca mereu mi-a adus lucruri f frumoase si de valoare asa ca acum nu mai treb ca nu ne permitem, am slava domnului .Plimbare placuta mamicilor care ies cu bebe la plimbarica, ne revedem mai tarziu .

38+ Maria Alexandra

Doamne ajuta-ne sa crestem mari si sa fim bine

poze
Sa ne descretim fruntile


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

neata scumpele mele

printesa mea e in curte in carut de o ora si ceva..eu fac curat linistita,ptr ca ea e supravegheata de Mario

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_g spune:

Citat:
citat din mesajul lui decenuela

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

si referitor la cadouri si la mine a venit doar cu flori dar nici nu vroiam altceva, pentru mine a contat ca in tot travaliul mi-a trimis mesaje de incurajare..asta ca nu avea voie in camera cu mine..si apoi cat am stat o luna in spital venea si de 2 ori pe zi la mine...ba chiar ma lua si ma ducea la plimbare...nici nu va zic cum am plecat eu in pantalonii de spital si halat pana la mc drive si am ajuns in mall la kfc...cred ca se uita lumea la mine ca la masini straine...ca am luat geaca lui dar pantalonii tot erau de trening de stat in casa

-----------------------------------------
Dragos-Andrei...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

pozele noastre


o luna??????????/......cu respect .....io am stat 6 zile si ziceam ca o iau reazna

fetele ce ziceti de poza lui jiji....dupa un kk sanatos.... jiji ranjind

sa vad daca am reusit

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....din cate-au fost, 25, ...mai ramasesera 15....se mai suparara 6....si ne luptam cu 9 ( si-apoi inca vreo -4 ar fi ideal)


figura asta o are si al meu, tot dupa o actiune similara
nu ma mai plang ca doarme, s-a trezit puiul, a mancat un pic, iar acum sta in leagan, la orizontala aproape, ca mai ridicat mi-e teama (inca nu ar fi de stat in fund, cica). mai radem, mai ne holbam pe pereti (descoperim lucruri noi), mai pedalam in aer...of, tare frumoasa e viata cu asa un omuletz langa tine! mai vorbim...vai, ma topesc.............
apropo...am primit de la soacra-mea un breloc cu numele stefan, ce semnificatie are....si ii spuneam razand ca o sa zica lumea ca am un iubit cu numele stefan, la care soacra-mea (m-a impresionat..): "pai EL o sa fie cel mai mare iubit al tau!"

mama lui STEFAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

la multi ani alicredo...cu scuzele de rigoare

la multe lunite pufuletilor de azi si ieri...

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

fetele nu mai intreb de lylik ca e clar, nu a mai intrat demult nu o mai intereseaza despre noi dar fetele noastre ca Alicredo??? , Vi4i??? si muultee altele??? ce fac???
Ca sa nu mai zic ruusiiinicccaaa schimbului 3 de ieri!
NUmai io si inca putine suntem mama loca sau mame denaturate de stam pe forum?

de Yannis
declaratie

din motive obiective,pe care le detaliez imediat,rog a se consemna ca nu pot presta in schimbul trei,chiar daca m-as incadra profilului respectiv...:
calculatorul e pe biroul domnului elev,care noaptea ar fi deranjat de
pot presta ziua, cand domnul elev este la scoala

cu multumiri pt intelegerea acordata


cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_g spune:

eu ma duc sa si ce-o mai fi....profit ca-s fresh dupa azi-noapte...

mama lui STEFAN

Mergi la inceput