Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *116*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

mamideandrei - am vazut pozele. sunteti tare frumosi, iar micutul seamana cu mamica lui .

eu am vazut parca pe www.bestkids scaun pentru baie. era de la jane.

noi inca nu facem baie in cada mare, dar vom incerca curand. cred ca voi lua si eu un scaun d-asta cum are luto.

luto - imi pare bine ca te-am "revazut". l-am vazut si pe david cu rade cu gura pana la urechi . e un scump. vezi, cand ii mai pui camasa, fa-i neaprat poze, ca e haios tare. da-i si ceasu' lui tati la mana .

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Fragutza - ce mai face mami Natalia? Mai are mucuti?

Uka - deci in w/e te plimbi prin capitala asta plina de noxe cu pretenele si bebeii din dotare. brovos mami!

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

noi papam si iesim la plimbare.

ne vedem mai tarziu.



h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Raluk ma tot chinui sa-ti zic. si eu si Razvan am fost teribil de rai cand eram mici de varsta copiilor nostri acuma. Razvan cel putin facea cum face Alex. pe socra-miu l-au si internat in spital din cauza oboselii. si dupa aceea Razvan a fost cuminteeee... cuminte foc. si eu la fel. asa ca trag nadejde ca se poate sa revina pe calea 'a dreapta



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

helooo,

lma sarbatoritilor zilei

gata vaccinul, bubu nu a zis nici pas, pupa masa pe el
doctoritza de gasca rau, ne-a dat detoate, fier, calciu, vitamine, vigantol mai mult, ce sa zic un vis, a ca sa nu mai zic eferalgane si paracetamoale
dar eu nu-i voi da nimik

nu stiu in schimb cu picaturile de vigantol, daca sa-i dau mai multe

Raluca, mamica de Remus Andrei(8 nov '09)
Il asteptam pe D-nul sa vina cu
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

nu stiu in schimb cu picaturile de vigantol, daca sa-i dau mai multe


ce inseamna mai multe?



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bely spune:

Buna mamici si prichindei
scuze ca dau buzna in locusorul vostru dar am mai citit pe aici si am vazut ca aveti bebici si din august,chiar selena a nascut in aceesi zi cu mine..eu citesc si ma sfatuiesc la zmeurici..mai am si 2 fete dragi aici pe Raluka si Dana pe care le conosc de pe alte meleaguri
Ce vroiam sa zic eu Raluka eu inca alaptez si din cauza ca am inceput serviciul am inceput diversificarea de la 4 luni si nu mi-am pierdut lapticul, continuam cu 4 mese de lm 1 biberon si pranzul, recunosc ca nu suge foarte mult, nu stiu daca 100ml la fiecare supt dar e bine zic eu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bely

Buna mamici si prichindei
scuze ca dau buzna in locusorul vostru dar am mai citit pe aici si am vazut ca aveti bebici si din august,chiar selena a nascut in aceesi zi cu mine..eu citesc si ma sfatuiesc la zmeurici..mai am si 2 fete dragi aici pe Raluka si Dana pe care le conosc de pe alte meleaguri
Ce vroiam sa zic eu Raluka eu inca alaptez si din cauza ca am inceput serviciul am inceput diversificarea de la 4 luni si nu mi-am pierdut lapticul, continuam cu 4 mese de lm 1 biberon si pranzul, recunosc ca nu suge foarte mult, nu stiu daca 100ml la fiecare supt dar e bine zic eu


_
Mami de Patricia-Filipa (29-08-2009)
Patricia


mai da numai fetite frumoase s-au nascut in 29 aug are niste ochisori superbi...sunteti o familie frumoasa


de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA 0-6 luni
POZE URSULICA 6 LUNI +
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bely spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

Citat:
citat din mesajul lui bely

Buna mamici si prichindei
scuze ca dau buzna in locusorul vostru dar am mai citit pe aici si am vazut ca aveti bebici si din august,chiar selena a nascut in aceesi zi cu mine..eu citesc si ma sfatuiesc la zmeurici..mai am si 2 fete dragi aici pe Raluka si Dana pe care le conosc de pe alte meleaguri
Ce vroiam sa zic eu Raluka eu inca alaptez si din cauza ca am inceput serviciul am inceput diversificarea de la 4 luni si nu mi-am pierdut lapticul, continuam cu 4 mese de lm 1 biberon si pranzul, recunosc ca nu suge foarte mult, nu stiu daca 100ml la fiecare supt dar e bine zic eu





mai da numai fetite frumoase s-au nascut in 29 aug are niste ochisori superbi...sunteti o familie frumoasa


de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA 0-6 luni
POZE URSULICA 6 LUNI +
nunta




nici cu voi nu mi-e rusine, aveti o mogaldeata superba si are un parut frumos si mare, falcute,ochisori..ce mai, e o dulceata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzam spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi


si pentru ca ieri nu am putut intra La multi ani Monica multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi.


Multumesc Anomis28, Ellenuta, Selen pentru cuvintele frumoase la adresa puiului meu.
Din ce am vazut eu pana acum la acesta odisee sunt numai dovlecei frumosi cu mame una si una.

fercita de scumpete mica David

Mergi la inceput