FIV 269

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

bebelusha mea preferata....
...eu gata..nu mai sunt gravi...imi vine sa urlu..am intrat aici sa imi revin putin...nu sunt in stare de nimic...dar sper intr-o minune totusi..pupaceala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Citat:
citat din mesajul lui angieangie

bebelusha mea preferata....
...eu gata..nu mai sunt gravi...imi vine sa urlu..am intrat aici sa imi revin putin...nu sunt in stare de nimic...dar sper intr-o minune totusi..pupaceala


Angie, ce se intampla?
de unde stii?
parca testul era abia maine?

Moshulik +9

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

pai mi-a cam venit...cu surle si trambite....am sunat si mi-au zis ca nu are rost sa mai vin maine...sa sun si sa ma programez pt un nou fiv...
eh...inca mai am speranta a vin la botez cu o burticutza...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Citat:
citat din mesajul lui angieangie

pai mi-a cam venit...cu surle si trambite....am sunat si mi-au zis ca nu are rost sa mai vin maine...sa sun si sa ma programez pt un nou fiv...
eh...inca mai am speranta a vin la botez cu o burticutza...


Offf.... mai Angie... si eu care tot mai speram pentru maine sa imi dai o veste buna....

Cat despre botez, normal ca ai sa vii cu burtik....
pana in ianuarie, cand e programat, e posibil sa vii chiar cu burtik maricica...
dar asta nu te va opri sa te dantuiesti....

Moshulik +9

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fc_anca spune:

yarrina, superr tare :):)
multa-multa bafta la ET
te astept cu vestile bune :)
pup

Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Astazi m-au sunat de la clinica si mi-au zis ca din 7 s-au divizat 6, unul este mai anemic dar 5 sunt foarte frumosi, cu 4 celule, si mergem pe ET cu blasto. Joi este ziua transferului. Doamne ajuta sa venim cu vesti bune!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

mi-e tare greu...aici e bine..te mai racoresti..si toata lumea te intelege.....oricum nu ma dau batuta..numai ca sunt atat de dezamagita..imi facusem atatea sperante...in fine...noi o scoatem la capat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

angie:
Yarrina: bafta multa si felicitari pentru embrionasii luptatori!
Va pupic

Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"


MTHFR-Mutatia A1298C genotip heterozigot, Proteina S la limita superioara, nici o sarcina, 6 FIV+inca 2 ET

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

saru'mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Angie:

Fetelor, am descoperit printre medicamentele mele 2 fiole de progesteron injectabil de 1 ml (25 mg) care expira in aprilie 2010. Daca le doreste cineva, le ofer cu placere. Astept PM.

Mergi la inceput