FIV 269

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

buburuzaL multumesc mult de urari!
madalina28multumesc si tie! ar trebui sa te intreb acelasi lucru..cand ii faceti Sofiei un fratior sau o surioara?

am inteles ca Dl prof Marinescu nu este in tara pana la inceputul lunii aprilie..stie cineva ceva?

va pup

Adhnana lui Alexandru-Bogdan (8.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

fetelor..cum a fost la intalnire? Nu ati facut poze?

Adhnana lui Alexandru-Bogdan (8.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Buna fetele!

Am reusit intr-un final sa intru, sa va citesc, sa vad ce mai faceti...
Eu imi continui injectiile, au inceput sa apara niste dureri de cap, dar...trec ele...Miercuri merg la eco sa vedem cum stam si ce avem.


Va multumesc mult pentru suport si va tin si eu la randu-mi pumnii! Multa multa bafta fiecareia!!! si Doamne ajuta!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Kitta draga, ai un PM de la mine.

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariadan spune:

adhnana eu am programare la prof. Marinescu pe 6 aprilie. Dar pana atunci nu stiu daca este, oricum o sa sun inainte sa nu ma duc degeaba, ca e a treia zi de Paste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gretta spune:

Salut fetelor,
Am mare nevoie de un sfat!
Am descoperit ca sotul meu are azoospermie si am fost sfatuiti sa mergem la Szeged si sa facem o fertilizare, caci alta sansa sa avem un copil nu este!
A doua mare problema e ca nu mi-a venit ciclul!!! Trebuia sa imi vina in ziua a 26 , acum sunt in ziua 30 si tot nu mi-a venit, mi-am facut doua teste de sarcina si la ambele rezultatul este negativ din pacate! Ce sa fac? Va rog ajutati-ma!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Gretta pai daca are azoo cum sa faceti? Cu biopsie sau cu donator?
Ti-a mai intarziat pana acum? Esti racita sau ai luat vreun tratament?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

Gretta sa faci si o analiza la sange HCG sa fii sigura ca nu este sarcina, poate sa fie si o dereglare hormonala. Cand ai programarea ? Cu cine faci Fiv cu Zadori sau Krisan?
succes mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gretta spune:

Nu sunt racita! Am luat timp de o sapt un antiinflamator! Atat!
Nu stim ce vom face la Szeged deocamdata sa vedem daca sotul meu are spermotozoizi si api vedem...
Nu stim la cine sa mergem la Zadori sau Krisan. Am auzit si ceva de un medic Jannos sau cam asa ceva.
Nu am mai patit pana acum sa imi intarzie ciclul! Si nu am ramas insarcinata niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

greta Janos e prenumele lui Zadori

Mergi la inceput