Sueta viitoarelor mamici (81)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

dar hai sa ne numim din nou "locul fetelor nou venite"...asa ne muta la loc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

nu este vorba de titlul subiectului. ci de natura discutiilor.
si nici nu vrea nimeni sa "fiti cuminti"
se poate vorbi la orice sectiune a forumului astuia, exact la fel. doar ca incadram subiectele acolo unde isi au locul.
multumesc inca o data,

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Pentru ca discutiile de la subiect arata mult mai mult ca o sueta intre prietene decat discutii intre femei cu probleme de fertilitate. A fost decizia mai mult moderatori. Care e problema?



Buna Laura,
Problema ar fi ca nu prea intelegem decizia luata de tine/voi si te/va rugam sa ne lamuresti.
Subiectul nostru era la categoria "Asteptand un ingeras in viata noastra" sau Teritoriul "aspirantelor" la titlul de mamica, pentru ca toate fetele care scriu aici fac parte din aceasta categorie. Majoritatea dintre fete nu au neaparat o problema de fertilitate, se afla pur si simplu la inceputul calatoriei daca pot sa spun asa si nu inteleg de ce nu putem sa ramanem in continuare la aspirante. Ce trebuie sa facem ca sa ne "calificam" pentru aceasta sectiune? Trebuie sa existe un anumit % de fete declarate de medic nefertile, sau cum?
De asemenea cat la % din subiect trebuie sa fie dedicat exclusiv problemelor de fertilitate si care e procentul permis pt "povesti de umplutura" ca de exemplu ce am mai gatit, ce am facut in weekend, colegi care ma irita, sau alte probleme personale?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mvb

FETELOR SUNT SUPER FURIOASA...........CUM ISI PERMITE O MODERATOARE SA NE ARUNCE UNDE VREA MUSCHII EI?.......

MODERATOAREO, EU DE FELUL MEU SUNT O FIINTA PASNICA, DAR DACA NU NE MUTI LA LOC LA ASPIRANTE, ITI IEI BATAIE TELEVIZATA, AUZI?


CU CE TE DERANJAM? IMI POTI SPUNE SI MIE?

EU UNA NU MAI SCRIU AICI DACA NU NE MUTAM LA ASPIRANTE


MA DUC LA ASPIRANTE SI CREEZ UN TOPIC NOU


SUNT FURIOASA



MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!


Pentru acest mesaj agresiv si deplasat, ai cartonas. Am subliniat ca a fost decizia mai multor moderatori si nu va inteleg revolta. sunteti tot pe site-ul desprecopii, sunteti intr-un loc public, foarte vizibil. Care e problema?



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Fetelor, mie una nu imi place aici la PRIETENI DINTOTDEAUNA, asa ca eu nu mai scriu aici. PUNCT

ma duc la aspirante, acolo imi e locul

Roxi, eu una nu inteleg, sunt o mie si una de capitole deschise, fix pe noi ne-ai luat la ochi...si chiar daca mi-ai bagat avertizare sa stii ca o sa-mi imi creeaz un nou nick.....scuze ca m-am enervat, dar eu sunt cu nervii la pamant .... scuza-ma ca tocmai pe tine mi-i vars


M-au dat avertisment de rea purtare



MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mvb

Fetelor, mie una nu imi place aici la PRIETENI DINTOTDEAUNA, asa ca eu nu mai scriu aici. PUNCT

ma duc la aspirante, acolo imi e locul

Roxi, eu una nu inteleg, sunt o mie si una de capitole deschise, fix pe noi ne-ai luat la ochi...si chiar daca mi-ai bagat avertizare sa stii ca o sa-mi imi creeaz un nou nick.....scuze ca m-am enervat, dar eu sunt cu nervii la pamant .... scuza-ma ca tocmai pe tine mi-i vars


M-au dat avertisment de rea purtare



MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!


Estras din regulament:
10. Nu abuzati de majuscule, culori, marimea textului

Nu abuzati de majuscule. Pe internet MAJUSCULELE sunt echivalente strigatelor (zbieraturilor). Nu abuzati de culori si nici de marimea literelor.

Inteleg ca te-ai enervat, dar eu sper sa iti treaca. Nervii tai sunt fara motiv, dupa parerea mea.
Si la 'prieteni' e tot pe forum, nu in camp. Eu personal nu te inteleg. Ca sa iti creezi nick nou, trebuie sa iti fie aprobat. Ramane de vazut daca ai un motiv destul de bun pt asta si daca iti va fi aprobat. Eu zic sa te calmezi, sa mai citesti odata regulamentul forumului si poate iti trece supararea.



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

sunt de acord cu voi fetelor...si eu am scris la topicul vostru tot pt k eram aspiranta si asteptam un ingeras in viata mea ..

Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Neata....abia am gasit topicul...ce veste naspa asa ca de dimineata ....vreau inapoi

DD ne-a daruit o minune 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Aceasta sectiune a fost creata pt discutii intre useri cu o preocupare comuna. Voi sunteti un grup de fete aspirante la titulatura de mamica. Discutiile dintre voi sunt ca intre niste bune prietene. Pt chestiuni mai tehnice legate de cum sa devii mama, sunt subiectele de la aspirante. Pt discutii intre prietene, e locul acesta. De ce nu e bine aici? Nu sunteti prietene, sa inteleg? Hmm, totusi din discutii se pare ca sunteti destul de apropiate unele de celelalte.
Si subiectul 'senioarelor...' a fost mutat aici. Deci nu sunteti singurele.



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

fetelor, haideti aici

un pic o sa dureze pana se modereaza subiectul

Roxi, eu in loc sa muncesc ca cresc PIB-ul tarii, fac taraboi pe forum si creez capitole...am baut un litru de apa si sunt mai bine...te imbratisez cu drag


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput