Breaking News - 8

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Ce stil de a imbarliga oamenii are mr Uri asta....ce i-as da o mama de bataie romaneasca de l-as prinde
Cica 1% ar fi totusi o posibilitate sa fie viu MJ...hmmmm... pai deci daca si el a zis ca exista aceasta posibilitate.... hehe

Si ce ciudat se exprima: "daca m-ai intreba din punctul meu de vedere as zice ca e 99% mort"...pai as zice sau asta e chiar punctul tau de vedere?? Sunt chestii de nuante, dar la cat de raspicat vorbeste cred ca e f atent cum si ce spune si nu vin la intamplare vorbele astea.

_

Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.





www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Uri a zis acelasi lucru dupa ce s-a intilnit cu pustiul ala si a aflat teoria lui conspirativa... Piano sau cum ii zice, ca am uitat acum. Exact asa s-a pronuntat. I-ar placea lui sa-i vina MJ la emisiune si sa se arate lumii de la pupitrul lui. Nu cred ca ii face Michael asemenea pomana, ca or fi fost ei prieteni, dar brinza e pe bani, cel putin pentru Uri asa a fost cind MJ i-am cam taiat accesul la viata lui. Eu zic ca e invers, ca 99 la suta e viu si 1 la suta e posibil sa fie mort, dar 100% ca nu apare la emisiunea lui Uri si niciaieri in alta parte. Daca e viu si a disparut, va ramine disparut pentru ca de asta a facut-o, daca a facut-o. Nu stim de ce a murit insa, dar sintem aproape siguri ca, daca e viu, a disparut pentru ca a vrut sa dispara.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

In direct, in cateva minute, fanii mj din toata lumea, in legatura cu C.Murray
http://www.ustream.tv/channel/justice4mj-fans-unite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Medy6

http://www.sassyqarla.com/2010/04/michael-jackson-ex-wives-lisa-marie.html

"There's nothing that can't be done if we raise our voice as one." - Michael Jackson
MJ is the man, MJ is the captain, MJ is the light, MJ is the faith


nu reusesc sa vad asta

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Bulinuta, la mine se vede... Incerc sa gasesc alt link.
Adresa fratilor Jackson (pentru fani): Fan mail for brothers can be sent to: 468 North Camden Drive, Suite 200 Beverly Hills, CA 90210 USA Thank you guys! Love, Jackie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Bulinuta, e alt site-dar cam acelasi lucru spune/scrie
http://www.bvblackspin.com/2010/04/13/michael-jacksons-ex-wives-and-nanny-to-testify/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Orianthi a cantat la un eveniment privat in Neverland
Orianthi performed a private show at Neverland Ranch yesterday - http://bit.ly/agKGr6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Da, cui? Daca e atit de privat incit sa nu spuna ce fel de eveniment a fost, cu ce ocazie... apoi putea ramine in privat. Nu ne spun ce, dar toti fac ceva, anunta... si atit! Au devenit importanti si misteriosi in ultimul an toti cei care au avut de-a face intr-un fel sau altul cu MJ. M-am cam saturat...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ba Uri ba, nu stiai cum sa iti faci audienta, ha???


--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput