BIOGENESIS FERTILITY CENTER(14)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Sarah eeeee am citit multe despre muschii si ochii aceia albastri nu ii pot rata........aaa sper doar sa ma pot concentra si la ce zice acolo doctorul , sa nu raman asa
Catalina nu o ascult pe dragutza de sarah.... o fentez eu acolo la clinica sa nu ma prinda uitandu-ma
By the way eu am HSG facut in sept 2009 si a iesit perfecta, sper sa nu fie nevoie sa o repet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Nu, sa iei filmul cu tine.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Il iau


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Sarah, ai un PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Bey, parca stabilisem ca embriologul nu are ochii albasti ( cu toate ca asta era senzatia mea ), asa ca n-as vrea sa inducem fetele in eroare...dup-aia ne fac reclamatie de calitate

Adriana, draga mea, sunt doar inalti, musculosi si sexosi, imi pare rau sa te dezamagesc....

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

goggy pe cand ai eco, cand asculti inimioara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Goggy pai daca sunt muschiulosi, sexosi, unii au si ochii albastri , ne mai ajuta si sa devenim mamici, nu au cum sa ma dezamageasca
E liniste pe aici, fetele ori au f mari emotii, ori preocupate cu injectarea si masurarea estradioalelor...
Sarah cum mai stam cu endomentru??
Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Io sunt aici, nu masor nimic altceva decat burtzile dupa ce am mancat o tava de miel :)).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Catalina sa va fie de bine draga mea si la o burtica cit mai mare si plina de bebei iti doresc.
Eu sunt la socrii si imi este cam frica sa masor burta azi, ca mi-am cam facut de cap ... si am fost foarte neinspirata sa vad poze din 2007, nu aveam decit vreo 10 kg in minuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

catalina, 2 intrebari am pt tine:
1. cand se ia aspenter? dupa puctie? cate pe zi? adica ce gramaj? pana cand?
2. eu am cM de 25-26z. PGR de z 21 (care la mine nu stiu in ce masura e z21, de aceea l-am facut si in z19, si in z20, sin in z21) este intre 6 si 7, valorile normale fiind in faza lutela cuprinse intre 2 si 15. ce imi sugerezi pt dupa ET? cum e cu diferena dintre pgr seric si cel din uter?
multumesc mult de respunsuri, stiu ca ma vei lamuri.

Mergi la inceput