BIOGENESIS FERTILITY CENTER(14)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns potkyta spune:

Multumesc pentru cuvintele de-ncurajare. Esti draguta. Iti doresc din suflet sa-ti implinesti visul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Multumesc la fel.

Iar eu chiar cred ceea ce spun. Ca vorba ceea......experienta cu caru' . :))



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Buna fetelor
Pup fata cu experienta cu caru
Eu vin la raport, ieri a fost o zi fericita, a crescut estradiolul si avem 6-7 foliculasi cu care mergem inainte cu aceasi doza... Maine ne prezentam iar la eco si estradiol si vedem in continuare ce facem...
Luca nu ne spui si tu vestile cele bune? hai la raport
O zi frumoasa tuturor si plina de vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Ady bravo si multa-multa bafta!
Saptamana viitoare le fac si eu o vizita sa vorbim de schema de stimulare, sa vedem ce doze imi dau...

va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Bafta si tie Ella!
Sa mergi cu inima deschisa si sa ai incredere in dr 100%, si cel mai important sa fii optimista si sa crezi in sansa ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Ady asta si incerc sa fac incerc sa ma mentin realista totusi si sa adopt metoda pasilor marunti.
La orice etapa incheiata cu succes insa e chiolhan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns potkyta spune:

Fetelor, pentru ca voi aveti deja experienta, iar eu sunt la inceput de drum vreau sa va intreb un lucru: am facut analizele hormonale in ziua 5 (din pacate z3 a picat taman in ziua de Pasti) si am urmatoarele valori: inhibina B 80 ng/l si AMH-ul 2.80 (valori normale 2 - 6.8). Mi se pare ca AMH-ul este destul de mic, chiar daca se incadreaza in limite normale. Cum se interpreteaza o valoare mica a AMH?

Multumesc anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

potkyta - www.synevo.ro/hormon-anti-mullerian-amh/" target="_blank">aici gasesti explicatiile de care ai nevoie.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns potkyta spune:

Multumesc Catalina. Din cate observ nu stau stralucit, dar nici foarte rau. Oricum luni am progrmare la dr. si voi afla mai multe detalii.

W-end placut tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns education spune:

Buna fetelor,buna Catalina
in sfarsit reusesc sa mai intru pe forum (multa munca ....si seara abia astept sa prind patul).
Noi suntem bine -am intrat in sapt 15- si la ultima eco acum 2 sapt totul era bine . Am primit telefonic si rezultatul de la Dry test- si e OK.
Am scapat de suita de simptome , acum doar greata a mai ramas dar nu in fiecare zi.
Mai iau utrogestan 6 /zi(3-3) - am inteles ca pana la 18 sapt am sa le iau .
Sa vedem la urmatoarea eco cum s-a format placenta- am inteles ca e important si poate vedem si daca e o ea sau un el.

Va tin pumnii tuturor !

+15
Sa dea Dumnezeu sa fie bine pana la capat!


Mergi la inceput