BIOGENESIS FERTILITY CENTER(14)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Ptiu,Ady te-as lua de nevasta dar mai am un viciu: imi cam plac baietzeii! Bey voi aveti secrete fatza de noi? Pup si eu secreta,care o fi ea! Sa va creasca estradiolul k Fat-Frumos! Chiar voi incerca sa reduc cafeaua. Poate ma apuc de fumat sa compensez,hi,hi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luca2008 spune:

gascaCica eu sunt secretoasa dar ....nu am ce sa spun , dupa doua zile
de stimulare zero foliculi.
Marit doza ( acum am pentru doi cai frumosi), daca nu am nimic pana joi , oprim.
Sunt data peste cap , nu mai inteleg nimic din ce se intampla cu organismul meu. Daca DD vrea , voi avea si eu acolo ceva , daca nu....
Aditzule pup fata ff optimista.
Sa sti ca endometrul meu este cat al tau.
Si cand te gandesti ca imi era teama de hiperstimulare. haha!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Luca tinem pumnii sa fie ok la urmatoarea eco. Bafta multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Luca - io scot majoretu sa impulsioneze oole.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Bag si io un ochishor am doua mandre dragi ce au nevoie de hai Adi, hai Luca
Cata multi si tie

*************************************************
Madutz

o parte din mine e acolo cu tine, ingerash din ceruri, 28.05.2009
astept a doua binecuvantare, ai mila de noi www.pregnancy-layouts.com/tickers/miracle.jpg" target="_blank">
days...
iar sunt optimista
"Te simti neincrezator, ingrijorat si nu esti sigur pe ce drum s-o apuci? Lasa-L pe Dumnezeu sa te calauzeasca. El cunoaste drumul. "
"Exista o lumina la capatul fiecarui tunel; soarele apare din nou dupa fiecare furtuna."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

mada - un pup mare si de la mine.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luca2008 spune:

ella saru'mana
madutz drag , iti multumesc mult
chiar am nevoie de rugaciuni.
Cata fata draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Luca, am o intrebare? Cat de inhibata esti? Desigur ma gandesc la cate zile si la ce doza de Diphe ai folosit.
Daca te gandeai la hiperstimulare presupun ca analizele hormonale sunt ok, nu?


te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Hopa iesi secretoasa de la ascunzis
Luca capul sus fata draga, sigur aveai citiva foliculasi dar erau prea mici .... Mai ales ca aveai doar doua zile de stimulare, eu aveam trei...asa ca inca nu e totul pierdut. Ai incredere si ramai optimista, e singura ta sansa, e bine ca au marit doza, poate poate joi vedem ceva la ecograf. Vin eu acolo si ma prezint cu majorete ca sa iasa la vedere foliculi ...
Si eu am estradiolul micut, asa ca mi s-a marit si mie doza, ca sa putem umple foliculii...
Mada un pupic mare pt o fata puternica , multumesc frumos de incurajari, prind tare,tare bine...
Catalina fata frumoasa.
Eu sunt bine, astept ziua de joi si estradiolul cel mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana112 spune:

Fetelor , va rog sa ma ajutati putin intrucat sunt foarte confuza..
- pe 28 martie am fost la clinica , dosarul complet ,intanlirea incantatoare cu dl doctor grec .am stabilit schema de tratament si mi-a dat sa iau din prima zi a ciclului anticonceptionale Yasmine . Asteptam ciclul pe 28 si pe 28 mi-a venit , deci am inceput sa -mi administrez zilnic Yasmine ...
- pe 29 ciclul meu s-a oprit dar nu de tot ,... pana pe data de 11 zilnic mi-a curs cateva picaturi . intre 11-14 \aprilie mi-a curs mai abundent chiar cu chiaguri ... Nu mai inteleg nimic , pe 29 ar trebui sa opresc Yasmine si sa-mi vina ciclul dar imi este teama ca aceste pastile m-au dereglat de tot si nici macar nu mai inteleg daca imi va mai veni sau daca acesta sangerare mai abundenta intre 11-15 aprilie a fost mestruatia mea .
eu nu am mai luat niciodata anticonceptionale si nu inteleg de ce mi-au dat aceste pastile sa le iau .
Va rog mult sa-mi spuneti daca si voi ati luat aceste YASMINE si daca ati avut asemenea dereglari ...

Mergi la inceput