BIOGENESIS FERTILITY CENTER(14)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Catalina multumesc fata draga, stiu ca am sustinere, asa ca sigur va fi totul perfect.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oria77 spune:

Adriana, aici inca o ! Iti tin pumnii, am multa incredere in medicii de aici, si iti urmez exemplul, sper - din aprilie!

"Flatter me, and I may not believe you. Criticize me, and I may not like you. Ignore me, and I may not forgive you. Encourage me, and I will not forget you." William Arthur Ward

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Bravo Ady, suntem aici cu pumnii stransi.
Eu am inceput AC de vineri. Sapt viitoare sper sa le fac o vizita si sa le arat tot dosarul, sa mai vorbim pe schema.
Tu cu ce faci stimularea? La fel a fost si la tine, o luna AC dupa care Dipherelin & stimulare?

tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Oria multumesc frumos
sa dea Dzeu sa fie bine pina la capat, si tu sa urmezi
Sunt niste medici profesionisti si am incredere 100%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Ella multumesc pt pumni stransi, sa fie intr-un ceas bun
Pai eu am inceput cu diphe in z22, si apoi din z1 de cm (adica vineri) am inceput cu puregon 150 si merional 150.
Astept azi sa vad dupa analiza de estradiol si eco, daca se modifica ceva .
E f bine ca te duci cu dosarelul gata , hai ca ai intrat si tu in linie dreapta, mai ai putin.
Multa bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Ady, ecografiile cine le face? Dr Poiana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Ete ca a inceput un nou sezon . Foarte buna productie darling, tinem pumnii.

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Ella da, azi dr Poiana a facut ecografiile, joia trecuta inainte de inceperea stimulari le-a fact o doctorita f dragutza. Nu stiu joi cine va face ecografiile.
Goggy multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Aditule, buna productie!

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Fetelor, am si eu un pitic pe creeeeer
Voi in timpul tratamentului ati baut/beti cafea?
Ca eu cam fac exces : o ditamai ceasca dimi si una mica pe la pranz.

Am vazut ca majoritatea recomanda o ceasca mica dimineata. Eu pic de somn pe la birou si asa cum naibilor sa fac sa renunt la cafea???

Mergi la inceput