BIOGENESIS FERTILITY CENTER(14)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

adrianaady, Doamne ajuta, inceputul e promitator. Sa iti mearga la fel in continuare!


mutatia MTHFR C677T heterozigota + mutatia protrombinica (G20210A) heterozigota + mutatia PAI 4G/4G homozigota
insuficienta venoasa cronica bilaterala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

adriana, bravo draga, asa iti trebuie . Cum te-ai dus, ai si inceput.........vezi ca si la mine a fost la fel, in ziua in care m-am dus la consultatie a decis D sa incep inhibarea....ca s-a potrivit

Ma duc si eu azi la 12 sa-i pup.....revin dupa

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Goggy pai se vede la semnatura ta ca totul s-a potrivit, a fost in ceasul bun decizia luata Inseamna ca nu am de ales decit sa iti calc pe urme Asteptam impresii dupa eco ...
Balanta mutumesc frumos pt urari si felicitari inca o data pt sarcina
Prestez acum a doua diphe
Scuzati aceste maimutoaie , dar asa ma simt.
O zi buna tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns education spune:

tamaryllis- am avut si eu probleme cu gasiirea acelor . Pana la urma sa stii ca eu m-am operat cu seringi de insulina , cu tot cu ace. Si mi s-a confirmat de la clinica a fi totul in regula .
Alea sigur se gasesc in farmacii.

Fetelor am si eu o intrebare -voi pana cand ati folosit Utrogestan?

+12
Sa dea Dumnezeu sa fie bine pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

education - la carte spune ca pana in saptamana 12 cand placenta isi intra in drepturi. Experienta - pana spre 30 saptamani ca e mai sanatos.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

asaaaaa......
am fost azi la eco si totul arata foarte bine . E foarte amuzant sa faci eco cu D, nu te plictisesti nici o secunda , omu merita un premiu de populariatate.
A venit si embriologul , ne-a felicitat, ne-a imbratisat........el e ceva mai sensibilos.....
Ne-am multumit unii altora: sunteti extraordinari.....ba nu, voi sunteti....va multumim.....ba nu, noi va multumim ( asta chiar a fost amuzanta, auzi...va multumim ca ne-ati dat ocazia sa va lasam insarcinati )

Urmatoarea ecografie dupa sarbatori

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

Scot si eu capul din barlog.....am primit mesaj de la clinica ca Dr D e f multumit de profilul hormonal de z3 si rezultatul la cateter test si ca in aprilie ne vedem sa primesc schema+instructiuni.
Sunt programata la fiv in iunie (nu pot mai devreme din motive personale), numar zilele!

Goggy felicitari din toata inima!

Cu mesajul tai mi-ai amintit de intalnirea cu medicii, mi s-a facut dor de ei!

Adriana bafta multa si sa fie cu +++++

O zi buna si multi puisori!

http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Fetelor, am si eu un pitic pe creier as vrea sa fac o histeroscopie inainte de FIV.
Sa ma asigur ca e totul ok. Voi unde si cu cine ati facut-o, cat a costat?
Daca o fac in aprilie, e ok ca in mai sa fac FIV?
Se face intr-o anumita perioada a CM?

merci mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Ady tu ai facut ecografie cu dr D?
Bafta multa,sa ai bafta pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

eu am facut histero la medlife. Costa vreo 580 cu anestezie locala si vreo 850 cu generala.
Daca nu e nimic in neregula nu vad de ce n-ai putea sa faci fiv in mai. daca e vreo problema, oricum e mai bine sa o rezolvi inainte de fiv.
Se face in primele 10 zile ale cm daca nu ma insel.

7+

Mergi la inceput