Aspirante optimiste > 20 ani (457)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

Off cu joburile astea. faci o gramada de scoala si cum ai spus si tu Cosmina.... o iei de la zero, pe un salar de pomina si toata lumea iti arunca in fata cu nu ai experienta. Pai de unde sa ai? ca doar nu lucrezi de la 5 ani.... naspa
Abia astept sa ma duc la medic sa vedem care-i baiul. Tu fetelor pe mine ma cam dor sanii si mi-i frica sa nu am ceva naspa. M-am gandit sa ma duc sa imi fac o ecografie mamara caci am inteles ca mamografie nu iti face decat dupa 40 de ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Ukume asa stiu ca sani pot durea si de la dereglare,eventual cand mergi la medic zii si de acest lucru si te sfatuieste el ceva
Paula,Katy

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

sper sa fie de la dereglare si sa nu fie nimic grav. Nu de alta dar eu tot timpul ma gandesc la ce-i mai grav. Cosmi tu cand mai mergi la medic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

va pup fetelor ca ma duc spre casuta .... sa fiti cumintele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

O sa sun in Z3 sa-mi faca programare undeva aproape de ovulatie sau chiar atunci

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Katy82

Buna fetele! Joy merci de sfat, nu stiam, am cautat info pe net. Cum te mai simti?
pe toata lumea

http://lt2f.lilypie.com/a6XVp2.png
sa devin !



Salut! Eu sunt bine, joia viitoare merg sa eco si sper sa vad o inimioara mica Deocamdata am niste pofte cam ciudatele, alune, ciocolata cu capsuni, pizza. Ma supun, ca sa fac

Vad ca tu esti in perioada "hot"! Spor la Tu ai luat duphaston pana acum? Vb cu dr tau. poate iti da 3 luni, se poate prescrie si pt infertilitate. Pe mine se pare ca m-a ajutat din prima luna.

Victoria, mami de Anna Sofia

mA fAc MaRe
Sofia, 1 an si 5 luni



"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

am facut asa ca ma batea sotioru meu scump si drag sa eliberez calculatorul sa se joace el.

acu l-a eliberat k trebuie sa calc si am priza exact langa caluclator..asa k nu mai are cum





http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Cosmina eu am sunat-o pe cosmote si nu a raspuns...si am incercat la ore diferite. Sa speram ca este bine si ea si bebelina, o sa mai incerc maine.

Va pup si va doresc o noapte linistita si plina de iubire ...ca sa apara liniuteleeeee

***************************************************
Elena, 23+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Hei cand am intrat si eu , nu mai e nimeni pe aici?
acum am culcat baiatul. Socrii au venit la 1:30 si au plcat la 5..credeam ca stau si ei mai mult ...nu vreau sa intru in polemici..
sunt singurica in seara asta, dar maine ma duc la mama si dorm acolo. O sa fie obositor dar frumos.

Personal cred ca o dau din lac in put. dupa chiuretaj cand tb sa sangerez, nu sangeram ; acum cand nu ar tb, sangerez
La dr nu mai sun, m-am saturat de doctori. Luni ma duc la 'inspelea control si pe urma nu mai vreau sa mai vad spital....pana cand nasc

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian - 29.12.2008

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

imi pare rau maduta ca sangerezi.

si eu m-am saturat de doctori..dar asta e trebuie sa mergem sa nu dam in altele mai complicate.

sper sa iti revi repede si sa nu fie nimic grav



http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput