Bobocei de sept-oct 2008 (268)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

exact la asta m-am uitat adineaori, daca nu s-a facut alt topic si numa io scriu la topicu meu...

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

nusha - toata lumea fuge dupa nazdravani/e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

... sau pazeste nazdravanii care au adormit la ore nepotrivite :)

Ada, am citit si recitit postarea ta de cateva ori... Spune-mi te rog, ca n-am citit bine, sau ca n-am inteles corect...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

pai pe unde fugiti dupa ei?ca afara nu-i inca frumos,sau aici nu-i si noi oricum mai avem de stat in casa cu laringita asta



de David si cu 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

lavinia ce n-as da eu sa doarma david acumdevasteaza toata casa asta trage de toate sertarele sparge sare se cocoata si eu nu mai sunt chiar apta sa fug dupa el...azi cea mai mare nazdravanie care mi-a facut-o: si-a pus capacul la wc a tras apa(asta face oricum zilnic de n ori) apoi s-a intins sa apeze pe odorizantul de pe perete , probabil a vazut el asta la noi, si a alunecat si s-a dus in nas pe gresienoroc ca nu si-a rupt vreun dinte ca si asa are numai 6

de David si cu 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

gravidutelor sunt topita dupa semnaturile voastre Da' pe listuta de inceput nu vreti? Mey, pe Ramo nu am mai vazut-o de mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

Multumesc mult de raspunsuri fetelor!

Da, ne pregatim de al doilea bebe...de fapt noi ne gandeam sa-l concepem pe la sfarsitul anului...dar nu stiu daca mai avem rabdare.
Problema e ca ma mai apuca pe mine gandurile...daca e mai bien sa fi e2 sau unul. Ma tot gandesc ca e imposibil sa nu-l neglijezi pe unul in pentru celalalt si invers...ca..nu poti fi in doua locuri in acelasi timp...asta e..
Si ma gandesc daca nu e mai bine pentru el doar 1. Un singur centru al universului nostru.

Apoi mai vorbesc cu cineva si imi aduc aminte de ce e mai bine sa fie 2....

Ada, multa sanatate surorii tale!!

Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Hello,

Ada offf, sper si ma rog sa fi citit gresit, multa sanatate, sa dea DD sa fie totul bine

Vad ca vorbiti de mai multi copilasi...tare mult mi-as dori inca un bebe, insa situatia actuala financiar-emotional, nu imi permite din pacate...poate poate va fi

ma bag sa citesc din urma

O rufaminte am la voi, uitati-va va rog la semnatura mea, poate reusim fiecare din putinul care il avem sa ajutam o familie nevoiasa si in mare dificultate

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Bobocelul este o floricica
www.uta-arad.ro/forum/showthread.php?tid=4053&pid=284017#pid284017" target="_blank">Sa ajutam familia lui Alexandru Draghici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

...cam ce am retinut

gradi, cresa, gradi, cresa...mi-s in pom si pomul in aer...mai ales dupa atatea relatari

Lidia imi pare rau prin ce ati trecut
Felicitari pentru examene

Pio sa fie cu ochisori si multa sanatate Elsei

Lumi cum va mai simtiti?

Almette si Crina mananca, nu des dar e, cioco recunosc ca i-am dat pt ca nu pot manca nimic fara ea, vine langa mine si plange daca nu ii dau...inghite in sec...asa ca ii dau sa guste

Condoleante familiei mamicii de gemenasi, tare trist



...ceva nou si despre noi...azi (sper sa am si noroc) am gasit un anunt cu lucru part time...se poate si de acasa, transcriere texte literare...sper sa accepte persoana respectiva

Am introduc olita in casa din nou, stie ca acolo face kk, chiar mi-a aratat dar nah...nu mai zice cand face, inainte zicea...sa inteleg ca nu e pregatita??? in schimb cere nani adica nana, umbla dupa mine prin casa si imi spune

parca mai vroiam sa mai zic ceva dar zau daca mai stiu ce



de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Bobocelul este o floricica
www.uta-arad.ro/forum/showthread.php?tid=4053&pid=284017#pid284017" target="_blank">Sa ajutam familia lui Alexandru Draghici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Neata

Cafea si pepsi

La multi ani Nally !!!!!

Lumi AMR 1 zi ? Cum sunteti cu raceala ?

piolica cum mai e Elsa ? Si-a mai revenit ?

Ada imi pare nespus de rau pentru sora ta Multa sanatate , sa iasa totul bine la analize Cand ati aflat ?

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput