Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Vreti sa va dau ezemplu de Cv-ul emotional?

Uite asa l-am cucerit pe Black:



asa pe Metal


si asa pe White


Kidnaperu m-a cucerit el
Na, acum v-am spus sicretili mele cele mai ascunse (nu chiar)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ptiuuuuuu, am ajuns iar la conac

tre sa imi adun idelile si sa recuperez ce s-a scris si apoi revin

mi-a fost atat de doooor de voi

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
fetili am redactat cv-ul care e hemotional rau (parerea mea) , si pe care o sa il depun diseara sau maine cand o sa specific si persoana pt care il depun.

fetili o zi buna

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains

fetili
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza



mey JoAnn am vazut ca te -ai oferit sa imi uzi florili....mey da ce saritoare esti cand nu is eu in preajma. oricum, gheneon, ca baietii a fost plecati intr-o delegatie sicreta, numai eu am stiu ce si cum si unde...mai bine ca nu ai venit sa le uzi ca plecai dezamagita

cv-ul l-am depus joia trecuta, asa ca nu am ce zice mai mult deocamdata. am preceput bine, maine se decide soarta baietilor?

cat despre insula lu CT unde am fost sechestrata

e muult mai frumoasa si mai minunata decat va imaginati.

fetili




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

oana asa impresie ai tu despre mine ca io as fi avut intentii rele .
pai io de asta am intrebat daca baietii is acasa ...ca daca erau nu mai avea rost sa merg ,ca se ingrijeau ei de flori nu????
mey ...intentia conteaza, alta data sa nu mai zici ca sunt nerecunoxcatoare .


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza
fetili eu CV emotional am depus a long loooooong time ago se stie si pentru cine, declarationes ne facem every day dar, totusi, sunt curioasa sa vad cei trei baieti pe cine isi vor alege maine




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

parpal musai sa imi decorezi o camera de studiu in incinta la spa, ca am ramas corijenta mey.....repet anu, ce sa fac nu am facut temili bine si am luat nota mica la impresia artistica si m-a picat, a zis ca pana la anu mai acumulez doze antisoc si nu mai sunt atat de necuvantatoare . sa imi prepari iute camera de studiu sa ma apuc cat mai iute

iona ce s-a miscat p'aci pa strada? noutati, nemic?

mey da ce faceti aci? nu se misca nemic, stati calme si nepasatoare....a venit primavara si v-a apucat sentimentili verzi? defilat nemic? sau va e gandu numai la baietii ce trebuie arondati?





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

oana welcome back. Ce defilare mai vrei? Mi-am expus declaratiunile. Acum o vreme fac pauza ca mi-am stors creerii si m-am expus prea mult . Camera de studiu se rezolva, am dat comanda pt. berou 7D...stii cum? o sa iti zboare informatiile in jurul tau numai sa ai mintea daschisa sa le primesti.

Juriul asteapta CV-urile...sa vedem dc o sa fie baraj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

wow 7D....purple da sa pui si neste vetamine pt creeir acolo, ca asa sigur o sa devin open mind


iona unde iti sunt fingerili ca nu le vaz p'aci. ce mesteresti?

JoAnn astept cu interes sa vaz pentru cine depui ceveul



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput