Goldie pants - 38

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



mey mi-a fost un dor de voiiiiii

si fiindca va intereseaza stirile de ulrima ora, treaba e cam asa: cand dirty diana spune o treaba, apoi aia e...sa nu stati pe ganduri, ca tot ce spune face

nu degeaba e sunflower...chiar imparte raze de bucurie celor din jur.

nu a trecut clasa, nu am putut sa o trec , a fost obligatoriu moralmente sa ii acord diploma de sef de promotie si masteratul gata luat. cu asa "lucrare de disertatie" n-ai cum sa concurezi

de spus sunt multe, dar le las pe mai incolo

dirty diana

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana daca esti sechestrata in nu poci decat sa ma bucur

mj

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iete mey ce fromos vorbeste ezaminatoarea despre ezaminata, cine n-ar face-o atunci cand e sechestrata si mai are un la tampla? haaaaaaaaa? na ca m-am facut si cu master pai sa tot faci scoli mey in conditiili astea dupa master cam spre ce as putea sa ma orientez?? un doctorat ceva??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains

fetili
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

mey io cre ca am incurcat steclutilide m-am facut si cu master acu io nu-sh ce efecte secundare o avea da sa nu va bazati pe nemik din ce spune ezaminatoarea ca io nemik rau nu am facut

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello
Inca nu v-ati trezit ??????????
www.youtube.com/watch?v=rLSV70Klej4" target="_blank"> intravenos?

D-na egzaminatoare felicitari pt sechestru si d-soara egzaminata felicitari pt. diplomele multiple. Scopul scuza mijloacele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna
miss egzaminata mrs egzaminatoare ma bucur ca ati reusit si ati trecut cu brio peste examine nici nu ma indoiam rezultatele vor fi maxime miss DD, congratulations pt diplome
purple ceveuri noi ai mai primit? mi-e ca ramanem cu baietii nedati
iona vrei sa concurezi pentru toti trei si niciun CV-eu nu ai depus? pai cum vine asta?
joann tu parca exersai ceva pe geamurili ap vechi iete aici ai pereti albi numai buni de expus ceve-uri
fetili, o saptamana buna

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da ce va mai zburda imaginatia da de tot v-a zburat nu oriscum
iaca, tot trebe sa umplem paginili astea cu ceva








www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie
joann tu parca exersai ceva pe geamurili ap vechi iete aici ai pereti albi numai buni de expus ceve-uri



sa imi furati voi ideili care si asa e putine lasa ca exersez in mintile mele

oana ai vazut mey ca am fost bine intentionata si am vrut sa iti ud florili da' vecina ta a zis ca se ocupa dansa...


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:




mj imaginatia mea e acolo unde trebe sa fie

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui Joann
sa imi furati voi ideili care si asa e putine lasa ca exersez in mintile mele

joann da nu vrea mey niminea sa-ti fure ideile nu tu ai zis ca vrei sa depui CV-eu hemotional pt baieti?
iete, ai okazia pana miercuri..apoi nu se stie ce va mai fi
poate cu asta ai mai multa inspiratie



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput