LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**178**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

am pus si eu nishte poze, majoritatea facute acumca v-am zis ca nu are copilul poze noi


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

hello,


aris,l-am admirat pe vitamina....mai nene,copilasul asta este superb

LA MULTI ANI AMALIA!![
LA MULTI ANI RARES!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

SIMPLYANA
INAPREDA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Simplyana si INapreda sa fiti sanatoase si sa aveti putere sa va bucurati de minunile din viata voastra. LA MULTI (B)ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

La multi ani!!!
Giulia Alexandra
Tudor
Teodor-Ioan
Amalia Maria
Rares

La multi ani Ana si Ina!

Dupa cum vedeti eu sunt in urma cu urarile.

Aris, am vazut si eu vitamina la scara. Mai un pic si se prinde cum trece de obstacolul ala.

Fetele, eu nu inteleg ce e agitatia asta cu tricicleta. Eu zic ca inca e prea devreme pt asa ceva. Eu m-as uita mai degraba dupa un buggy (asta daca nu l-as avea), mi se pare mai practic pt varsta asta. Copiii la primavara o sa mearga in picioruse. Cand obosesc il puneti in buggy, pot sa si doarma in el, voi va plimbati prin magazine, se strange, incape in orice portbagaj, puteti urca usor cu el si in autobuze etc. Cu tricicletele alea va plimbati numai prin jurul blocului. Si din ce am vazut sunt recomandate de pe la 15 luni parca. Pai mai e aproape jumatate de an pana atunci!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

A zis cineva ca i s-ar fi blocat cuiva contul/accesul? Provistei cumva? Pentru atata lucru?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

'Mneaaaaaaaaata!

E aproape 11, recunosc dar mi-s trezita de la 7 si dupa ce i-am facut laptele lui Ian (care a dormit fara treziri, cadou de ziua mea ), mi-am baut cafeaua in cada vorbind la telefon.

Va multu' tufetedragi de urari. Novus, ai fost prima, pe toate fronturile.

Urez si eu LA MULTI ANI celor care-si impart ziua de 13 cu mine: Amalia, Rares si Sympliana.

Va invit la un cappuccino si tort de mere.
Va pupic.


Gina lu' Ian (23 martie 2009)

89 de poze noi cu Ian


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

am pus si eu nishte poze, majoritatea facute acumca v-am zis ca nu are copilul poze noi


25 martie 2009



L-am admirat pe Vitamina care e baietel deja, urca scarile
Si are niste ochi !!
Ce sa mai zic decat !!

Aris sper ca veniti la intalneala, nu? Abia astept sa va cunosc




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Si pt fetele care nu au fost pe receptie la lansarea propunerilor pt Intalneala din mai - iunie reluam propunerile clasate pe primele 2 locuri

- zona Sighisoara - http://www.dracul.ro/ 140 ron/camera cu mic dejun inclus

- zona Coltesti -Alba - http://www.conaculsecuiesc.ro/ 160 ron/camera cu mic dejun inclus


Asteptam voturile si inscrierile



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Unde ati fugit fetelor ?!
Parca va ca apareti cand se trezeste umblareata mea !

Si legat de somn, am vazut ca povesteati ieri, la noi pot sa zic ca exceptand ''acele zile'' cand nu ii convine nimic, Alexandra are deja o rutina zilnica adica trezirea maxim 08-08.15 apoi mancare, joaca pana la 10-10.30 cand se culca din nou pana pe la 12, joaca, mancare si somn de la 15-15.30 pana la 17-18 si seara stingerea la 21.30-22
Asa ca ne putem face cat de cat programul



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput