FIV Europa(29)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adijo spune:

fetelor austriecelor, vad ca amandoua ati facut Fiv la prof... Eu am programare miercuri 7 apr. pt prima consultatie , dar m-au programat la Ana F. Credeti ca are sens sa schimb consultatia si sa cer una la prof? Sau nu conteaza , toata echipa e profesionista si se consulta unii cu altii? N- as vrea totusi sa-mi para rau mai tarziu... Voi ati fost acolo, ati vazut cum sta treaba , ce ziceti de Ana? Eu as fi la al doilea FIV; primul l-am facut in Ungaria; evident ca n-as vrea sa fac o suta de incercari..UUFFF... DAR AM SA VA CALC SI EU PE URME..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Adijo eu am facut fiv cu Ana si rezultatul il vezi la semnatura. Din cate stiu eu ei se intalnesc si discuta impreuna toate cazurile. La ei se face totul in echipa. Daca tie iti da mai multa incredere profesorul atunci fa o programare la el. Decizia iti apartine.Bafta multa iti doresc.

Bryny eu fac bine cu piticii care imi ocupa tot timpul. Au crescut si misuna peste tot asa ca nu mai am timp de nimic. Acum a venit caldura si stam mai mult pe afara ca ne face bine. Ne bucuram de soare. Ai sa vezi si tu cum este la anu pe vremea asta. Si zici ca e baietel. Vezi ca simptomele astea pot fi inselatoare. Nu cumpara inca lucrusoare albastre.

Liana pup fetele cucuiete.

Miki





elena fericita de Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Va invit la cap. nou aici.



Mergi la inceput