FIV Europa(29)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

Miki-Miki-Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Buna fetelor
Pisumic imi pare tare rau.Sa iti dea Dumnezeu putere sa mergi mai departe.

Bryny, Balanta va tin pumnii fetelor maine sa veniti cu bhcg-uri pozitive.

Sisipisi poate sunt pete de la implantare. Zici si eu. Speranta moare ultima. Bafta multa.

Cora si eu am facut ecografie transvaginala pana la 12 sapt. A fost ok. Tuseul nu e bun dar eco tranvaginala e ok. Te asteptam cu vesti despre inimioara.

Bafta multa fetelor



elena fericita de Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Va multumesc foarte mult ca v-am simtit aproape!
Inca n-am ajuns la timpul noilor decizii, va trebui sa ma gandesc, sa ne gandim, la rece, ce facem mai departe.
Ma tot intreb cate FIV-uri sunt prea multe (stiu ca sunt fete care au facut 5 si stiu ca exista care au facut si mai multe, dar nu ma pot abtine sa nu ma intreb daca exista efecte negative asupra sanatatii pe termen lung).
Ne vom gandi si la adoptie, la tot...
Acum e greu...

Balanta si Bryny - veniti voi macar cu vestile bune!


Pisuc Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Pisuc, Sissy, imi pare rau ... Intr-un fel sau altul, pana la urma lucrurile se aseaza ... poate nu cum sau cand ne dorim sau ne inchipuim noi, dar pana la urma Doamne-Doamne ne arata calea .

Balanta, este o zi minunata pentru un rezultat fericit.


"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Bryny, Balanta sa va dea Dumnezeu rezultatul mult asteptat!Multa bafta fetelor!!!


La mine vedem maine ce se mai vede, cand merg iar la monitorizare!

Pupici si o zi frumoasa!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arina21 spune:

Adijo, spermocultura in Viena e scumpa, vreo 300euro, ca si noi am vrut sa o facem acolo si ne-au zis ca nu are rost, ca e imposibil sa nu gasim si in Ro sa o facem.
Normal unde ati facut spermograma ar trebui sa poata sa va faca si spermocultura. Nu pot sa cred ca nu se face asa ceva in Baia Mare.

Bafta multa fetelor in focuri!
Arina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

Elenada-Multumesc,sper sambata sa vin cu vesti bune legate de inimioara.Pana atunci insa m-a cuprins frica,din ce citesc ar trebui sa se stie ca e ok si fara transvaginala.Cred ca nu dau eu peste dr potrivit sau clinica dotata cu eco performante.
Bryny, Balanta -haideti fetelor cu vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

Am reusiiiiiiiiiiiiiiit! Z12 de la ET, betaHCG = 272.12 mUI/ml.
Inca tremur si imi ascund lacrimile de fericire, ca sunt la birou.

Va multumesc mult pt sustinere!


mutatia MTHFR C677T heterozigota + mutatia protrombinica (G20210A) heterozigota + mutatia PAI 4G/4G homozigota
insuficienta venoasa cronica bilaterala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Bravo draga mea, sa ai o sarcina usoara si la termen.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anais74 spune:

Balanta_tm FELICITARI!!!!!
Doamne ajuta!!! Ma bucur fff mult pentru tine!!!
Da-ne detalii!! Simptome....ce a fost diferit de data asta?? e primul FIV? scuze dar acum sint zapacita si nu mai stiu

Mergi la inceput