LMA - Albinute & bondari de mar-apr '07 (136)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

La multi ani, Delia!
La multi ani si celorlalti sarbatoriti ai zilei!

Si cateva pozici cu Alex, proaspete macar sa nu uitati cum arata

Diana de Alex (23 aprilie 2007)
"If you want to win something, run 100 meters. If you want to experience something, run a marathon." (Emil Zatopek)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_oana spune:



La Multi Ani Ana Delia!!!sa cresti mare , sanatoasa si frumoasa!

La Multi Ani Iulia Antonia, Ana Maria Roberta si Rayan!!!

si

La Multi Ani Cria_bv!!!poate te induri si intri macar sa pui poze cu Vlad si sa ne spui cateva vorbe despre voi!

Ioana...ma bucur pt voi sa de-a DD sa fie intr-un ceas bun.







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuulti ani, Delia!

La muuuulti ani, Cria!



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:



La multi ani pentru:

Ana Delia
Iulia Antonia
Rayan si
Ana Maria Roberta



Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Cria sa fii sanatoasa si sa te bucuri de tot ce ti-e drag!!!!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loradin spune:

Ufffffffff, iar am facut-o lata!!!!! Nu din vina mea......juuur!


Dar sa ne mai spalam din pacate....


La multi ani, Giulia, Aida, Sara Antonia,!
La multi ani Victor Mihai, Matei, Lucas Nicolas, Mihnea Bogdan!

La Multi Ani Ana Delia!!!
La Multi Ani Iulia Antonia, Ana Maria Roberta si Rayan!
La Multi Ani Cria_bv!(imi este atat de dor de tine)

Va doresc tuturor sa fiti fericiti,iubiti si nu in ultimul rand sanatosi!

Stiti ce mi-as dori eu? Sa am asa o putere......si sa stabilesc o zi....doar o zi pe an......in care sa scriem toate....Sa stiu ca dupa ce a trecut ziua, am vesti de la toate.Ba mai mult de atat fiecare mesaj sa contina si o poza a copilului. O sa radeti de mine(nu ca nu ati mai facut-o) insa stiti ca eu sunt asa mai "siropoasa".....ma hranesc mult din amintiri.Imi e dor de toata gasca aia de nebune de pe site si din conferinte.Mi-e dor de retetele de pe mess , de mistoul care-l faceam de barbatii nostri dragi. Am simtit diferenta la Tudor. Frumoasa perioada.Dar stiti ceva?! Nu-mi trebuie putere ci timp. O sa trimit intr-o zi un mesaj privat(ala apare si pe mail, cred) si anunt ziua cand sa scriem toate! Daca ma uit in jos la lista cu mamici imi aduc aminte de toate cele care m-au facut sa rad si sa plang.
Cred ca aici imi este cel mai bine.Exact cum ii spuneam Iuniei pe mess(de care imi este tare dor)Fug de realitate....ajung in virtual unde imi incarc bateriile(adica la voi) dupa care revin iar in lumea asta nebuna.Imi pare rau insa ca nu am atata timp cat as avea nevoie.
Voiam sa pun si eu poze in album dar iar am nevoie de timp...voiam sa pun poza Anei in albumul de 3 ani insa trebuie sa ma dau bine pe langa Roxi ....si uite asa trec zilele ....imbatranesc...ma zbarcesc......Daca ma uit mai bine incep sa seman cu maimuta asta de pe site numai ca nu sunt blonda.

Va pup si promit sa mai zumzai si eu pe aici.



.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

La multi ani Delia!

La multi ani Criabv!




Am uitat ieri o chestie importanta: felicitari Ioana pentru casuta. Ma bucur enorm pentru voi. Sa va bucurati cu sanatate de ea!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Delia

La multi ani Cria !


Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

La multi ani sarbatoririlor

- rares e cam la fel: merge la gradi, raceste regulat(odata pe luna in medie),e cumintel, nu e tare mancacios, biciclist convins.
- daca mai tine mult iarna asta se muta berzele la ecuator si nu mai trece niciuna pe-aici


Eliano, hai cu pozele alea de la party odata

Loradino, s-o vad si pe asta.... ziua in care sa scriem toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

In primul si in primul rand:
La multi ani cu sanatate tuturor sarbatoritilor! Si cei de ieri, si cei de astazi!
De Giulia nu v-o mai laud si eu, ca ati laudat-o voi destul. Da nu ma pot abtine: e totala! E un pitic atat de dulce, si e atat de cocheta in rochita ei speciala de ziua ei (ca are pentru fiecare ocazie, da?) ca in locul lui taica-so as pune de acuma bodigarzi pe urmele ei. Apropo: am fost in special atenta la freza lui taica-so. Si spre dezamagirea mea, arata absolut normal. O fi crescut. Parul.

Ioana, sa-ti traiasca baiatul si sa va bucurati de noua casuta. Asta da cadou de aniversare!
Ar trebui sa anunt si eu pe cineva cand e ziua mea, poate-poate ma fac cu o surpriza.

Ia hai sa fortez un pic primavara si berzele :))
9+
...poate mai iese vreuna la apel, ca tare-i stinghera...:))

Mergi la inceput