"Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *109*"

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta

Citat:
citat din mesajul lui biaz29

Poza asta este de milioane. Absolut superba!

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)



da .. are un motz in frunte ce aduce cu suvita lui basescu .. cand se trezeste si o vad cu parul valvoi imi vine s-o pap ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun


Motul ala i-a crescut acolo special pentru tine ca sa te faca sa zambesti cand te trezesti obosita dimineata.

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Raluk, entuziasmul tau sare prin monitor. Ma bucur ca ai avut o zi asa frumoasa. Am admirat si pozicile frumoase tare cu tot cu explicatii. Se vede ca sotul tau si-a exersat din greu talentul de fotograf. Pupam mamica obosita!

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



va pup dulce fetelor si va multumesc! nu-s probleme de family, totul e ok, slava Domnului .. probleme pe la firma, amenzi si altele .. si stam si nasol rau cu finantele ..


raluk ce zi minunata ati avut azi!! ma bucur tare ca v-ati distrat cu anna si cu danutza. sunt convinsa ca sunt doua fete de milioane! am savurat si pozutele .. tare dulci sunt picii iar alexul este adorabil cum rade el aratandu-si toate gingiutele ..

uka pupicii se intorc inzecit!

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Fetelor, multumim tare mult de aprecieri!

Dana din nou m-a emotionat pana la lacrimi mesajul tau!

Elle ai fost dulce

Andre si eu as fi vrut sa ne intalnim si cu tine! (poate venim incolo ) Si cu Cecilia, si cu Kiki! Si poate convocam si Alba-Iulia! (Meli, m-ai emotionat tare cum te-ai emotionat )

Monikus ei, ce vrei sa-l chem pe baiatul ala frumos la intalnire, cu ochisorii aia si cu parul ala frumos??? Pai nici o privire nu ne-ar mai fi aruncat Ana!

Si multumim tuturor si pentru comentariile de pe picasa! Lili sper ca nu e gelos Radu! L-am pomenit azi acolo

Techila am murit de ras la comentariul tau. Multumesc mult!! E cel mai bun compliment la freza mea!!! I-am trimis la sotz ce ai scris si a zis ca merge el luni la Bucuresti. L-am intrebat ca-mi spune asta pentru ca e si el tuns scurt? Acuma lasand gluma la o parte si lui ii place mult cum imi sta (desi toata viata mi-a cantat cat ii place parul meu, si gagicile cu parul lung). A zis ca sunt exact ca Nero, mioriticul nostru, vara cand il tundem la zero . Hehee, a aparut Luci cu comentariile


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Elle, imi pare rau ca va confruntati cu probleme. As vrea sa am ceva inteligent de spus, dar eu sunt cu mintea in pasari de obicei si nu am nici cea mai mica abilitate in domeniul afacerilor. In schimb, daca e sa vorbim de copiii, cand ma uit la fotografiile tale vad ca esti foarte foarte bogata fiindca ai doua comori. (by the way, nu treci si cea de-a doua comoara la titulatura ta? Ca e febletea mea. )

Ma duc si eu la culcare. Noapte buna fetelor de pe la noi si buna dimineata celor de la capatul pamantului!

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Toata ziua v-am alergat si nu-mi vine sa cred ca v-am prins.
Techila,minunatii cei 3 copchii ai tai... pt mancaciosi!
Danuta1979, grasana ta are ochisorii la fel ca Tudor.Tu ce culoare zici ca sunt?
X_gg, eu as zice sa-i dai sucul de fructe proaspat ca isi pierde din proprietati altfel.
Monica sa stapaneasca sanatos Zgatix scaunul!
Mihaelafrumosul japonez si mamica suparata.
LutoAl meu sot mai "suge" cate o vorba buna de la socrela si acum. Cu siguranta pierderea asta v-a compensa cu o imbratisare,un "te iubesc ,mami".E din ce in ce mai greu si mai frumos.
Eu zic DA cola! Chiar ieri mi-am cumparat una(2l) ca ma durea capul de seara si mi-a trecut imediat dupa un pahar(cu paracetamol n-a vrut sa plece durerea).
Nepotelul meu de 1 an papa iaurt bio din real(e si de capra). Si se mai poate face iaurt si in casa fara niciun fel de aparat.Stiu ca in laptele caldut se pune iaurt si cand se raceste e gata.Acum nu stiu daca laptele merge si fiert inainte sau doar incalzit si nici cantitati parca 400ml la 2l.Precis stie vreo mamica mai experimentata.O sa mai fac si eu cercetari.
Miha84 ce mult mi-as dori sa fie si la mine casa plina peste cativa ani. Ai niste comori acolo...
monikus,sa-ti traiasca bunica!
Referitor la piscina cu mingiute,nu stiu cat costa piscina simpla,dar 100 mingiute costa 30 ron in auchan.Sau 100 mingiute+cort (ca al lilianei)mai putin de 60ron in real.
De emisiune ma sunase bunica de la tara sa-mi spuna ca eu n-am timp sa deschid tv-ul.Nu mi s-a parut cine stie ce.Pe mine m-a enervat ca pt mers a dat o marja intre 8 luni si un an si 2 luni iar pt stat in fund era absolut interzis pana la 6 luni din motiva de muschi la coloana .Pai daca al meu e mai sportiv si vrea in fundulet ce sa-i fac? El s-a ridicat inca de la 3 luni singur in fundulet,doar de 2 ori,dar inseamna ca are ceva muschi acolo si nu asteapta sa faca 6 luni ca sa-i foloseasca.
Noapte buna!



Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Am uitat sa trimit micutei Zeina , Iulikai si lui Liliac. Sanatate multa!

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:



pentru ieri:

La multi ani Matei!!! de diamar78


La multi ani Leon Mihai!!! de hatsumomo(mami nu ne mai spui nimic?)

www.flickr.com/photos/47523886@N06/4425886718/" target="_blank">un frumos si jumatate La multi ani Darius Alexandru!!! de daciana.ilie




"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



biaz esti o scumpa si o dulce. voi schimba si titulatura .. trebuie sa gasesc ceva dragut ..

ralukule

si ca tot eram suparata azi, am facut niste canelloni. am prestat reteta de pe pachet si au iesit super la gust, la aspect mai trebuie sa lucram.

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

am vazut poze cu raluk si dana.
de milioane!





"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput