Felicitari Joy!!!Aspirante optimiste >20 ani (456)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Didi, imi pare rau pentru Z1, dar sa sti ca durerile de burta oricat de mari ar fi nu sunt semn sigur ca vine ciclu. Eu la adoua sarcina am avut dureri destul de mari de am stat vre-o 3 zile cu tampoane degeaba pana m-am testat. Dupa ce am vazut testul pozitiv nu m-a mai durut nimic . Si nu sunt singura, o pietena la fel a patit.
Stiu ca esti mai trista acum, dar in cateva zile iti va reveni optimismul gandindu-te la urmatoarea ovulatie

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian - 29.12.2008

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Cosmi, Mada , din pacate n-am nici un dubiu...asta este, nu-mi ramane decat sa sper la urmatoarea ovulatie cum zicea Mada, dar si asta fac de ceva vreme... si ovulez in fiecare luna, numai ca pur si simplu nu raman. Nu stiu ce sa mai zic...

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Didi nu ti-ai verificat trompele?

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Ba cum nu, intai histero acum un an si laparo in decembrie, cand a fost curatat tot, pregatit, doar-doar, si nimic.

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Of Didi,ce pot sa-ti zic...Nu-ti pierde sperantaSotzul a facut spermograma(poate ai mai zis da-s cam uituca)


In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Facut si spermograma, ca sa citez dr. "are sa dea si la altii", dar tot degeaba si asta. Desi suna ciudat, daca stii ca ai ceva, zici ca te tratezi si te-apuci de treaba, dar daca n-ai nimic, ce faci? O iei razna?

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Didi imi pare tare rauSa dea Domnul sa vina cat mai repede

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Cosmi multumesc, nu stiu ce ne-am face fara tine, pe toate ne incurajezi . Imi pare rau ca nu sunt prea vesela acum si ma descarc, dar uneori am impresia ca nimic nu-mi merge, nu stiu...

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Didi sa treaca supararea.Si descarca-ti sufletul linistita de acea suntem aici,fiecare avem la un momentdat nevoie de o incurajare,o vorba buna sau orice altceva ce ne face sa ne simtim mai bine.

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Cosmi , problema e ca nu stiu ce sa mai fac, am zis ca ma duc la IA, dar nu m-am hotarat unde si cu ce medic, ca nu mai sunt nici asa tinerica sa tot astept

in devenire

Mergi la inceput