Senioare mari,mijlocii si mici (82)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

lauraaaaaaaaaaaaaaa,te ascunzi??
multumim pt vot,laura!

multumim pt voturi:
sorinake
amy
alina


astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

galli...ja...ja...ai anderstend

doftorasu are resurse nelimitate...nu-l slabim neam, romancutzele...fiecare ii picura cate ceva in ureche cand ajunge in cabinet ...despre surioarele romance...ca sa stie...ca e inconjurat...nu are scapare.

si azi avem voie cu spritzane si tortane...ca sunte atatea perechi...tre sa punctam cumva intalnirea noastra

face baiatu injectii...sa vezi ce s-a specializat...ii merge mana...de zici ca toata viata numa injectii a facut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33

galli...ja...ja...ai anderstend

doftorasu are resurse nelimitate...nu-l slabim neam, romancutzele...fiecare ii picura cate ceva in ureche cand ajunge in cabinet ...despre surioarele romance...ca sa stie...ca e inconjurat...nu are scapare.

si azi avem voie cu spritzane si tortane...ca sunte atatea perechi...tre sa punctam cumva intalnirea noastra

face baiatu injectii...sa vezi ce s-a specializat...ii merge mana...de zici ca toata viata numa injectii a facut.


sami, verstanden, cica
pai,vezi,soroooooooo, bine ca nu platii IO beletul pana la bucale....
pupa fetele din partea noastra!
sa nu-l epuizati,maica, manca-l-ar mama pa eeeel

si, auzi,samirooooo, tremete neshte martipane, aici, dupe colt!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

auzi,fata samira,ia baga lista fetelor:
samira,mami vreau,adipapazi,si mai cine,soroooo??

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

laura las ca ne om intalni noi

sami merci

galli martipane vreau si eu acum pana nu mi da doftora dieta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

mire,te-am inteles!
n-am specificat care colt....

deci, samiiiiiiiiii,e 2 colturi!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Yoyyyyyyyyyy!


Avem casutza noua!!!
Multumim Gallicutza!

Ce fac fetele?
Eu sunt cam obosita...se vede ca suntem in mijlocul saptamanii. Mi se epuizeaza resursele de energie

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

galli pana vin martipanele de la budapesta o sa ne curga balele

ely mie mi un somn de pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

buna, fetele!

am pus si io o pozica!!!!

http://img371.imageshack.us/img371/4585/puimic.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Sorinake, ce minunatie ai tu acolo in burtica .
Ai grija de ea si de tine !

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput