Senioare mari,mijlocii si mici (82)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

da, Amy...nici nu seamana cu un copil! parca-i un balon!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Sorii ce punctuletz ai tu acolo
Sa-ti traiasca, sa se faca mare si grasun!


Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

mai sunt speranta si sonya

sori...

am fugit...ca ne-au venit musafiriiiiiiiiiiiii

aduce fata si martzipane

si facem si pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Fete vad ca va distrarati, mai ales astea doua bucatele de la Budapesta, Laura si Samira, au sa-l epuizeze pe doftoroiu, inainte de vreme saracu!

Beatrix, lasa-l incolo pe domnul Goe, stii ce-am observat eu? ca cel mai tare conteaza influenta ta ca mama..Copiii iau mult din atitudinea/mentalitatea parintilor. In rest eu zic sa nu te temi sa-ti rasfeti fetita, eu am rasfatat-o pe fiica-mea si o s-o rasfat cat voi trai. Nu mi-a parut rau nici o clipa pana acum..Eu sunt mama de cand aveam 22 ani, fara sa am cine stie ce calitati de mama. Va fi frumos si natural, ai sa vezi.

Nico ce faci la servici?.. Iti merge bine?..

Sorinake bravo pentru eco!

Mona bine ca ne linistisi cu cina aia romantica de 8 martie Apropos 'porumbeii' aia au fost foarte multumiti sa stii, doua saptamani de stat, cumparaturi si vizite, le-a prins bine vacanta la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Galli si io am vazut ca ai 4000 de msg! Chiar ma gandeam fata ieri seara ..Nu ma mai joc!.. Pai se numara si alea scurte, de doua cuvinte?.. Pai mie trebuie sa-mi dea dublu la punctaj ca le scriu mai lungi, bre!..Vaz prea bien ca marimea nu mai conteaza pe lumea asta!!.. Pe vremea mea, he he...!acu ce sa fac, imi calc pe inima, ca tin la tine: felicitari fata mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui luminita42

Galli si io am vazut ca ai 4000 de msg! Chiar ma gandeam fata ieri seara ..Nu ma mai joc!.. Pai se numara si alea scurte, de doua cuvinte?.. Pai mie trebuie sa-mi dea dublu la punctaj ca le scriu mai lungi, bre!..Vaz prea bien ca marimea nu mai conteaza pe lumea asta!!.. Pe vremea mea, he he...!acu ce sa fac, imi calc pe inima, ca tin la tine: felicitari fata mea!




lumi, ..........te vazui



astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui luminita42

Galli si io am vazut ca ai 4000 de msg! Chiar ma gandeam fata ieri seara ..Nu ma mai joc!.. Pai se numara si alea scurte, de doua cuvinte?.. Pai mie trebuie sa-mi dea dublu la punctaj ca le scriu mai lungi, bre!..Vaz prea bien ca marimea nu mai conteaza pe lumea asta!!.. Pe vremea mea, he he...!acu ce sa fac, imi calc pe inima, ca tin la tine: felicitari fata mea!




lumi multumesc,draga mea,si ma bucur sa te vad mai des p-aci.

fataaaaaaaaa,si tu cu marimeaaaaaaaaa??

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

La mine a fost azi iarasi soare si lumina, intra pe o parte a casei si iese pe celalata..Progres as putea zice dupa ce am stat 20 de ani intr-un apartament de parter cu geamuri meschine, e de necrezut ce bine e sa ai un intreg perete cu geamuri!. Visez o casa de sticla,sa ma coc gradat .Am scris de zor azi noapte, azi m-am sculat la 11.00 si am mai tras cateva emailuri si o documentare pe net.
Eu am decretat ca trebuie sa pierd 2 kile. Asa ca mai slab cu mancatul. Mi-e cam foame, dar ma obisnuiesc. Sambata si eu si H am scapat la cartofi prajiti la cuptor , am luat o punga de aia gata inghetata pe care scria ca-i pentru “oven”. Si da-i cu pui prajit ca nebunii si cu bere. KFC curat, la domiciliu. Fetelor, trei zile mi-au stat cartofii aia in stomac, cred ca de la ei am mai luat un kil. Off,aveam multe planuri azi (unul dintre ele era sa alerg 2 km!), dar daca ma scol tarziu s-a dus naiba ziua.

Pupici si noapte buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Aaaa, uitai:

Amy sa ai succes cu FIV-ul! ce repede a trecut timpul, parca mai ieri il planuiai!..

Mirela sa-mi zici si mie ce analize ti-a dat endocrinoloaga aia?

Iar pupici si noapte buna!

PS. Galii las ca te prind eu din urma, cu ''mesajeli" alea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

lumi nu ne-ai mai spus ce mai fac aia mica si sorela ta.

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput