Albinutze de Mai-Iunie 2009(66)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirga spune:

Buna dimineata la toata lumea.
Noi ne-am sculat devreme ca aseara nu prea am mincat, dar nici acum nu am fost prea flaminzi. Mai mult sintem obositi si preferam sa dormim decit sa mincam. Nu-i nimic ca ne revenim noi si pina atunci avem destule rezerve .
Philip insanatosire grabnica. Copii i-am infiat de aici din Israel.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strunfita spune:

Andreea, multa sanatate lui N!

Carmina + Andreea (21.05.2009) si Bogdan (04.02.2005)
Poze ***Poze *** Poze
"Live like you were to die tomorrow, learn like you were to live forever." Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strunfita spune:

Na, nu's ce facui da' am trimis mesajul.

Nu-mi merg emoticoanele, nici bold nu pot folosi...

Mirga, acum vad ca esti la baza timisoreanca. Ma bucur, ca ma simteam cam singura pe-aici. As fi vrut sa pun un smile, da' n-am cum :) Pe-acasa mai vii?

Anda, e mortala Clara. Pup fata!


Carmina + Andreea (21.05.2009) si Bogdan (04.02.2005)
Poze ***Poze *** Poze
"Live like you were to die tomorrow, learn like you were to live forever." Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strunfita spune:

M-am apucat de strans, am umplut o cutie si 5 saci cu niste carti si jucarii din camera copiilor. Ma ia groaza cand vad cate sunt si cate drumuri o sa facem. Si vremea asta de-afara ma dispera, dar e musai sa ne mutam saptamana viitoare.

Ioana, cum sunt fetele?

Carmina + Andreea (21.05.2009) si Bogdan (04.02.2005)
Poze ***Poze *** Poze
"Live like you were to die tomorrow, learn like you were to live forever." Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

`neata!! am nevoie de o MAAARE!!!..chiar daca sebastian nu ma trezit decit 1 data ma simt de parca nu as fi dormit toata noaptea..cred ca ma prinde ceva raceala ...sebastian e azi un marait si jumatate..cum il las jos din brate cum urla ..

strunfita si eu intial tot din timisoara deci nu ai fo singurica ..am stat pe str. munteniei zona bucovinei ..clasa a1a si clasa a2a am facut-o acolo si dupaia am venit in austria..si fiecare vacanta petrecuta in romania am fo la TM...mie ciuda ca parinti mei au vindut apartamentul de acolo acum cind merg la TM stau pe la prieteni

Mami de Sebastian Gabriel 30.Mai.2009 http://b1.lilypie.com/1dPfp2.png
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">Burtica si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

neatza neatza! multumim pt aprecieri
carmina bafta multa la mutat!
andreea sanatate multa si voua!
laura eu ce sa mai zic ca de vreo saptamana fiimea se scoala ca huhurezu in miez de noapte si sta cate vreo 2 ore. cred ca de la dintisori. ca dupa ce a iesit bine no 7 a facut o pauza de vreo 2 nopti. acu a apucat-o iara insomnia, ca tre sa iasa ca lumea no 8. noroc ca o am pe mama pe aici ca de dimi la 5 eram zombie. mai ales ca ieri mi-a venit si mie CM de-adevaratelea. si mi-a adus-o mama inapoi in pat la 7 jumate. asta e! au si ei zile si zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

anda 2 ore treaza pe noapte? atunci eu nu ma mai pling si lui sebastian se pare ca-i iese number 5...cred ca diaia e asa mamos si nici la toaleta nu pot sa merg ce frumos ca o ai pe maica-ta la tine

Mami de Sebastian Gabriel 30.Mai.2009 http://b1.lilypie.com/1dPfp2.png
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">Burtica si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

anda am vizionat "rezboiul suzetelor" si si curatenia care ti sa facut la carti

Mami de Sebastian Gabriel 30.Mai.2009 http://b1.lilypie.com/1dPfp2.png
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">Burtica si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strunfita spune:

LauraO, esti binevenita si la noi cand vii in Timisoara! Noi stam acum aproape de zona Bucovinei, dar ne mutam in spate la Real, pe Aradului.

Anda, ce bine ca ai ajutor! Nasol cu trezirea Clarei, las' ca ies si dintii astia!

Carmina + Andreea (21.05.2009) si Bogdan (04.02.2005)
Poze ***Poze *** Poze
"Live like you were to die tomorrow, learn like you were to live forever." Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

buna ziua si de la noi

aseara a plecat mama,mi-am mutat orele in 2 zile si ai mei parinti fac cu randul sa vina la Iasi sa stea cu pitica; azi nopoate nu s-a trezit deloc,minune maaareeee,decat la 6 dim dupa tzitzi;i-am facut si o baie luuuunnga cu joaca multa in apa si a aobosit-o mult cred

maria, si eu ii mai dau din mancarea noastra care stiu ca e pregatita special sa poata manca si ea
otilia, bubite i-au aparut si Mayei de la dinti sau pur si simplu de pe la pupacit,frecat cu manutzele pe fata etc; curcanul i l-am facut asa: am taiat feliute subtiri si am pus in tava cu: rosii pe deaupra, morcov, un pic de ceapa.un pic de sare, apa filtrata si ulei de masline si am bagat la cuptor; ies si fierte si rumene,super bune; si noi ne-am chinuit cu dermatita si nu-ti zic ca uleiulde corp e fff daunator pt Maya, s-a umplut de bubite cand l-am folosit; acum fac masaj cu lapte de corp de la klorane si e ok
philip, exact asa a avut si maya si tot la dreapta,insanatosire rapida; a facut o otita virala in urma unei raceli de la mucisori; nu stiu ce sa zic de medicamente ccai acolo nu stiu daca le gasesti; acum duoa viundecare drita mea mi-a spus sa iau macerat din muguri de nuc sa-i dau 10 picaturi de 2 ori pe zi 1 luna de zile; a zis ca e ffff bun pt otite,raceli,mucisori tot; am facut pe timpul otitei antibiotic, pt nasuc- vibrocil intai cand era racita si apoi colargol,nurofen pt raceala si eurespal
badraiana, f buna explicatia cu ecuatia
anda, dementiala mandrutza cu suzetele,ii era si fff tare somn


merg sa fac supica si revin ca doarme mandra

mami fericita de Maya Teodora (17.05.09) binecuvantarea si minunea noastra
poze cu noi si printesa ***www.onetruemedia.com/shared?p=925437d7a0f0c96a6a0847&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete Maya***www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09]****povestea nasterii

Mergi la inceput