FIV la Cluj 32

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kry spune:

Haide Mara , sa vii acasa cu puiutii bine implantati
pupici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Mara,te admir mult,esti o luptatoare si vei fi si o invingatoare.
Domnul te va ajuta pentru stradania ta,ca si pe criadema si ca si pe celelalte fete.
Sa vii acasa cu puiutii bine implantati ca apoi si aici esti pe maini bune.
Te pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jovana spune:

MARA Iti tin pumni Doamne Ajuta sa reusesti sa vi cu vesti bune ma rog pt tine BRUNI te astept cu vesti URATICA pe unde esti ce faci nu faci BEBE CATALIN IONUT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Buna fetelor,

am si eu o intrebare la voi:eu am facut prima IUI in ianuarie 2010,a doua IUI in februarie si cred ca cel mai probabil in mai vom merge la a 3 IUI;credeti ca afecteaza ca facem pauza asta de 3 luni?
Sper ca nu va suparati ca stau si eu pe aici,sunteti o gasca super,in plus ca sunt si eu din cluj si si eu ma duc la dr.micu;in plus sunt tare stresata ca musai trebuie sa-mi reuseasca IUI,pentru ca FIV nu ne putem permite eu si sotul.
Cred ca o iau fetelor pe ulei,am ajuns sa citesc "Cartea viitoarei mame" scrisa de Marie-Claude Delahaye,am ajuns la luna a 5-a, si am si cartea "Mama si copilul" pe care bineinteles ca vreau sa o citesc si pe ea.
Va pup pe toate si va doresc numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



P.S. De stres n-am dormit azi-noapte deloc;m-am vopsit pe cap,am stat pe net,dar de dormit n-am dormit,am stat sa analizez eu situatia pe toate fetele.
Va pup si va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

neata fetelor!

astazi se face prezenta!

va servesc cu cate o cafeluta special preparata pentru voi, ca eu m-am dat pe ceai verde si pe intrus il servesc cu tribullus standardizat(e o varianta mai completa) ca cica dau energie la si ii fac fortosi si nebunatici.

cristina3334, am inteles eu bine sau si voi stati prost la capitolul spermograma??

mara si bruni sa vina cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

cristina, ti-am gresit umpic nick-ul,sper ca nu te superi, dau un miel de paste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Stai linistita turqoise,esti iertata pentru cafeluta asta bunaaaa!
Dar putem pune un miel de paste si trage aci un cheffff ca acusi vine si mara cu embrionii bine implantati.
Eu am anticorpi ce fac praf spermatozoizii si mi s-a zis ca doar cu inseminare merge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Buna fetelor,

Sunt mai bine cu moralul,ca eram cam demoralizata dupa 2 iui nereusite, m-au incurajat niste prieteni ce traiesc de vreo 16 ani in Italia,mi-au zis ca trebuie sa sperammmm.
Va pup si va doresc o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamy spune:

cristina3343iti urez si eu bine ai venit la noi si sedere cat mai scurta!!!
in legatura cu inseminarile,stai linistita,eu am facut vreo 7,cu siguranta si celelalte fete au facut si ele,asta nu inseamna ca se reuseste din prima,dar daca esti consecventa si te tii de stimulari eu cred ca ai sanse foarte mari,in orice caz iti doresc sa ramai cat mai curand.


restul fetelor

Mergi la inceput