Vreau sa nu mai fiu diferit *2*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui andata

Miha, noutati despre Mihaita cu varicela? Andreea cum e?
Si cum suporta Mihaita statul in casa? Stiu ca ii scoteai mult la plimbare




incep sa se usuce bubitele....mai grav este ca tot timpul vine dupa mine cu adidasii sa-l incalt sa iesim afara sau il gasesc in cada,ca vrea sa faca baie.....

speer ca la sfarsitul saptamanii sa iesim afara ca turbam in casa....cu scarpinatul a fost cat de cat ok,dar am si sta dupa el,cu mixtura,cu bitter suedez,cu aciclovir unguent,si in rima zi de eruptie,i-am dat aciclovir pastilute si homeopate...pot sa zic,ca la cat de speriata am fost,ne-am descurcat bine!

faza cu scarpinatul...vine la mine sa-l scarpin pe spate si eu il scarpin,asa cu palma peste bluzita,lui nu-i convine,se duce la perete si se scarpina ca Ballo....

Andreea,deocamdata este bine,dar presimt ca termina Mihaita si incepe Andreea.....




MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M

Viata pentru FLORIN!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Mihaela, multa putere iti doresc mai departe. cred ca puteti iesi afara, cand se usuca bubitele deja trece.

am vazut pozele cu Mihaita! parca il pregatesti de armata, asa l-ai tuns! Andreea ce face? nu vrea si ea o tunsoare sic?

ieri am ascultat o predica la biserica, a fost ziua mamei la noi. si se serbeaza de toata lumea, nemtii tin la sarbatoarea asta. preotul a tinut predica despre importanta mamei in viata oricarui om. "mama e capabila de sacrificii inimaginabile, de neconceput ptr un barbat. mama are puteri inestimabile. are tarie si vointa sa darame muntii daca vrea. poate sa schimbe destine, lacrimile ei se urca la ceruri si nu raman fara raspuns de la Dumnezeu."

vreau sa te incurajeze aceste cuvinte, sa mergi inainte si sa lupti ptr puiul tau asa cum faci si acuma.





Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Mihaela, esti o puternica
Ma tot gandesc, de cateva zile....din noiembrie ce-o sa faceti? Aveti vreun plan? Ma refer la banii de terapie.

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Poti ajuta si tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

kari,tu stii ca si de ar fi ultimul lucru pe care l-as face,la lupta nu renunt...n-am voie,n-am dreptul asta....sa ma tina Dumnezeu sanatoasa,ma rog,sa pot lupta!

frumoasa predica!



MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M

Viata pentru FLORIN!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex_andra

Mihaela, esti o puternica
Ma tot gandesc, de cateva zile....din noiembrie ce-o sa faceti? Aveti vreun plan? Ma refer la banii de terapie.




alex_andra,multumesc!

teoretic,contractul de sponsorizare,este pana in decembrie 2010,pana acum s-au tinut de cuvant si in fiecare luna,mi-au virat banii la timp!
dar eu deja incep sa ma agit,ca nu pot astepta sfarsitul anului si sa ma trezesc ca nu am cu ce plati terapeutele...asa ca un prim pas,au fost formularele cu 2%,iar acum vreau sa infiintez o asociatie umanitara,caci se obtin mai usor sponsorizari,decat catre persoane fizice...vreau sa incerc si coordonare din strainatate...vreau multe,sa vad cat voi reusi...



MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M

Viata pentru FLORIN!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Iti tin pumnii, sa reusesti

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Poti ajuta si tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex_andra

Iti tin pumnii, sa reusesti




multumesc din suflet!cu asa oameni langa mine,trebuie sa reusesc!



MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M

Viata pentru FLORIN!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Bravo, mamico puternica. Te admir mult, asa mai din umbra. Dar tu stii cat tin eu la tine, nu? Sper ca pe Andreea sa o sara randul cu varicela.
Pup flacaiasul tunsulici. Au disparut falculetele de copilas, devine un domnisor frumos. Sa dea DD sa iasa totul dupa inima si dorinta ta. Eu te pot ajuta cu ceva la ce ai de gand cu asociatia? Macar stat la o coada, doua...

Poze cu noi
blog de mama
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Andata, ce face pitica ta? merge in picioare? face exercitii la matematica deja?

scuzati de off topic!



Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Tot off topic, Miha, scuza, te rog.
kari, ms de intrebare, pitica merge nesustinuta doar cand vede pisoiul. Cand isi da seama ce grozavie face, se asaza repede. In rest, in premergator prinde viteza de a zis frate-su ca trebuie sa instalam radar. Cu matematica e mai greu, dar baga mana in gura atunci cand ii dau sa manance, apoi o scoate si se uita la ea de parca ar vrea sa vada daca tot atatea degete sunt, asa ca eu zic ca stie si sa numere

Poze cu noi
blog de mama
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput