Dieta RINA (8)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

da asa cum zice aleniro. sunt bestiale la gradinita eu mancam portie dubla. si supa de chimen la fel chiar asa mai, o supa de chimen tre sa imi fac intr-o zi.

dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
12.03.2010-72.1 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleniro spune:

Alina,nici eu nu am mai mancat supa de chimen de multi ,multi ani.Nici supa de fructe,sau supa de oua.Da nu numai ca nu am mancat dar nici nu am facut in viata mea.Cred ca intr-o zi cand merg la mama am sa o pun sa-mi faca supa de fructe .Multumesc Alina pt amintirile din ,,tinerete,,.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Am inteles faza cu macaroanele ,deja imi ploua in gura dar cu zaharul cum ramane?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Hei fetelor!!!!!!!!!!Nu e nimeni pe aici?ce mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Monica e zi de carbo asa ca se poate si zahar, acuma normal ca nu o tona. pe mine una nu ma intereseaza, o sa mananc pun asa 2 lg de zahar ca sunt suficiente

dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
12.03.2010-72.1 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Buna dimineata!!!!!!!!!Ma apuc acum si fac sosul pentru mamaliguta!
Calesc putina ceapa ,un ardei taiat subtire si cateva ciupercute +sos de rosii.Cred ca ar merge foarte bine si pe paste ,azi sunt la carbo.
Maine cred ca MORRRRRRRRR!!!!!!!!!si e duminica
Ce sa fac eu la vitamine??????????
Poate salata+salata+salata si iar salata!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korri spune:

Ma bucur sa vad ca aveti rezultate
Eu abia astept raportul ca saptamana asta am fost obraznica rau

Azi sunt la proteine si o sa mananc o coirba de perisoare(are si proteine si legume si supa) cred ca e ok.De cand cu dieta asta nu prea am mai mancat ciorba si mi-e cam pofta.

Monica, eu uneori mai mananc la vitamine si legume preparate , chiar daca in carte spune ca trebuie mancate crude. De exemplu legume la gratar (ciuperci, ceapa rosie, ardei)

Din pacate la mine rezultatele nu sunt spectaculoase pt ca am mai calcat stramb dar si asa sunt multumita pentru ca se vede la haine

start 27.01cu 67kg...63kg-01.03...62kg-08.03...targhet 57kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

monica la ziua de vitamine si pe mine ma ia naiba. nu pot si gata. asa ca mananc ciuperci gatite si fasole verde pusa de mama la borcan cu ceapa, rosii si verdeturi. si vad ca si asa se slabeste. probabil daca mancam doar prospaturi slabeam mai mult. dar e foarte bine si asa.
elly cum stai cu apa? dormi? daca nu te simti bine eu zic sa mananci ceva cat de cat. nu are rost sa ne nenorocim pentru o dieta. eu proasta am uitat in ziua de apa de pudra cu proteine. si daca as fi baut apa asa rezistam
o zi faina va doresc

dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
12.03.2010-72.1 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

korri ai slabit 10 kg vad. e super rezultat zic eu!
spor la slabit in continuare.

Cat despre legumele de la vitamine crude,sincer nu stiu cine poate manca rosii,ardei,castraveti etc crude
eu una nu.am sa fac o mancarica lights si mai vedem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

A trecut si ziua de azi!
Am mancat 3 portii de mamaliga si sos.Super bun dar nu tine de foame deloc.Data viitoare combin sosul cu pastele.Mi-e foameeeeeee rau ..,dar mai bag ceva fructe si trece.
Maine prestez legume fetelor ca nu tine doar cu fructe.Bag legume sote toata ziua +salata verde.
va pup!

Mergi la inceput