Dieta RINA (8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

iuhuuuuuuuuu pe unde umblati. sper ca nu la frigider
ieri a fost binisor. pana aseara cand am gustat putina tocanita de pui. ieri am iesit de doua ori cu alexandra afara. prima data m-a palit un miros de gogosi, a doua oara de friptura. mirosea asa de bineeeeeeeeeee noroc ca azi ninge si nu iesim ca as lesina pe drum. astazi apa cat cuprindeeeeeeeee ce placere
m-am cantarit acum si am 72.6. sa vedem maine la prima masuratoare "oficiala"

dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
22.02.2010-74 kg
01.03.2010-73.1 kg


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Neatza- valeu ce ningeeee
Niciodata nu a nins pe 11.03.
Sunt trista.

Dar asta este- azi va ziua cand voi calca fff stramb- azi sunt la CARBO si voi papa multe dulciuri

Saptamana asta m-am simtit ff rau.
Aseara inainte sa fac baitza m-am gandit sa ma cantaresc- si cand m-am urcat pe cantar- aveam 70.5 kg

L-am chemat pe al meu- sa vada - ce ambitioasa sunt.
Era mandru de mine- duminica ma scoate la restaurant- ca sambata am zi de apa. - sper sa trec peste ea.

Azi cred ca ma voi ingrasa 1 kg.
Oricum conteaza cate kg voi avea luni.

Alina- succes






Elly

Astept, astept si iar astept ......
Rina: 13.02 (77kg)...22.02 (75kg)...01.03 (74kg)...08.03(72.5kg)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korri spune:

neata fetele,
azi carbo si celebrele paste cu sos(azi ceapa si gogosari). noroc ca imi plac

si o tona de ceai ca am racit si ma simt rau (in ton cu vremea)

vreau primavara, soare si floriceleeeeeeeeeeeeeeeeeeee


start 27.01cu 67kg...63kg-01.03...targhet 57kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

elly mama vezi ca slabesti prea mult
succes si tie sambata momentan sunt ok dar e doar 9.40 de ma ia cu ameteli bag un suculet sau o supica. ii fac acum lui alex o supica strecurata si poate nu ii place. imi ramane mie.
korri multa sanatate. si eu vreau vreme frumoasa si floricele, pomisori infloriti uuuuuuuuuu abia astept
hai cu apa da-i cu apa. asta e meseria mea azi

dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
22.02.2010-74 kg
01.03.2010-73.1 kg


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleniro spune:

buna dimineata fetele!Am trecut si de ziua de apa si vreau sa va spun ca am trecut super bine.NICI O ABATERE!am baut doar apa toata ziua si sucul de la 3 lamai.Nu m-a durut nici capul nici prea foame nu mi-a fost ,doar pofta ,multa pofta.Alina,mult succes azi cu apa si invinge-ti poftele.Azi am proteine si daca spanacul iese din discutie,raman doar ouale sau tocanita de ficat(am facut ieri pentru familion).Sa vad ce am pofta la amiaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Am calcat stramb rau de tot- am mancat pateuri, saleuri, mini-eclere. curmle, alune, bombonele cu rom ... cate 2-3 din fiecare.


Ce pofta imi era.

Am avut o saptamana grea rau- nu m-am simtit bine deloc- cred ca de aceea am slabit asa de mult.
Dar recuperez (pun inapoi) azi si duminica.

Aleniro- felicitari pentru ziua de apa.
Alina- succes si sa nu te gandesti la mancare.

Eu am terminat cu dulciurile pe ziua de aziCand ajung acasa o sa mananc o mamaligutza cu ciuperci trase in tigaie cu usturoi.





Elly

Astept, astept si iar astept ......
Rina: 13.02 (77kg)...22.02 (75kg)...01.03 (74kg)...08.03(72.5kg)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

aleniro credeam ca nu ai supravietuit eu deja am gustat 2 lg din supica chioara a lui alex. foame nu mi-e da nici de
apa nu mi-i pofta is tare curioasa daca arata cantarul mai putin maine. macar cu 200 gr.
mai ce vreme e afara ninge e frig e aiurea rau. vreau soare si caldura

dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
22.02.2010-74 kg
01.03.2010-73.1 kg


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Am luat-o iar de azi cu supa!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenabeche spune:

Buna fetelor,
Sunt Elena (1.66 cm 75 Kg)si as vrea sa incerc aceasta dieta. Sunt putin disperata pentru ca toate dietele de pana acum la mine au avut efectul yo yo:( si acum am ajuns sa nu mai mananc mai nimic... Despre dieta aceasta am citit ca nu te ingrasi (prea mult) dupa. Vointa am insa inca nu am gasit dieta "mea". Are cineva cartea in format electronic? (elena.becherescu@gmail.com). Va multumesc mult si sper sa ma acceptati si pe mine in comunitatea vostra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

elly ce pofta mi-ai facut dau cu apa si trece
monica bine ai revenit. eu sincer nu beau nicio supa. zice "daca vreti" eu nu vreau nici felia de paine de multe ori nu o servesc. doar cand e ceva mai "lung"
imi chioraie stomacu de foame.

dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
22.02.2010-74 kg
01.03.2010-73.1 kg


Mergi la inceput