Bobocei de sept-oct 2008 (266)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Beeeey!!! M-am albastrit!!!!!

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Buna dimineata

Multu de

La noi e iarna..ninge intr-una..brrr.

Lumiti-am promis si ma tin de cuvant..am trimis pe mail-ul comun poza cu noul look. Sotul a fost surprins in mod placut
Pup hunii sa fie sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

sa-ti fie de bine noul look! (da nu esti blonda...)

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

ada, la fel si la noi + cateva info despre parinti (daca au avut TBC sau alte boli speciale etc etc) tot medicul de fam le completeaza/da aprobare.

baby_boy, iti sta f bine!!! bravos!

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Salutare si de la noi!!
Am citit pe fuga ca sunt cu treburi prin bucatarie.
Lumi ma bucur ca sunt mai bine hunisorii.Ati reusit cu aparatu?
Claudinna Razva cum mai e?E posibil sa aiba deaj simptome de varicela??
Babytza voi cum sunteti???

Am o intrebare mare si lata
CE VOPSEA DE PAR FOLOSITI?ATI FOLOSIT CASTING CREME GLOSS DE LA L OREAL???Daca da cat tine avand in vedere ca e fara amoniac?

Am nevoie de sfaturi urgente ca atunci cand se trezeste Andrei trebuie sa fug sa cumpar vopsea ca maine vine coafeza...


Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

dya, am reusit, da' mai ai un PM de la mine.
vopsea fara aoniac n-am folosit, dar vreau sa incerc. ceea ce te sfatuiesc si pe tine.

fetelor, voi reusiti sa calcati cu boboceii pe langa voi? eu nu calc decat cand dorm hunii, nici n-am incercat altfel de frica accidentelor...

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Diana eu am folosit vopseaua CASTING cand eram gravida..nu-si merita banii...curge toata din par..nu tine mult.

Lumi eu am calcat cu Radu printre picioarele mele...nu ti-as recomanda...intr-o secunda fierul era jos..am avut noroc ca nu s-a intamplat nimic...de atunci sunt mai precauta..cu toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

p-aci

Laura cat de dragut Andy, mie imi place, acum daca vrei o poti schimba

Andy_galro multa sanatate va dorim si sper sa nu fie racit Andrei

Lumi offf, multa sanatate si putere mamico . Crina mea are si ea uns emn din nastere, pe piept in partea stanga...nu stiu cum sa il explic...apare ca si cum i-ar fi facut cineva vaccin si nu a fost facut bine...un fel de gropita...ca sa zic asa, sper sa fi inteles ceva

Aerosolii sunt buni, Crinei ii trece repede cu ei , eu mai am in casa adrenalina daca vrei, folosesc termometreu rectal, sta schimonosindu-ma eu . Nu pot sa calc cu pitica langa mine...mai nou ajunge la aragaz si trebuie sa ma feresc si cand fac mancare
Laureta e nasol tare vantul asta, sper sa fie bine Bianca

AlexaM super tare

Claudinna multa sanatate puiului mic

Anamona frumoase poze, T e superba

Abe eu sper doar sa nu aibe una ca a mea

Ada si eu astept momentele astea cu mare interes , mai ales ca deja face mutrite frumoase acum

Julax multa sanatate puilor

Babytza multam de cafea , ma bucur ca va simtiti mai bine

Cristina fain noul look

Dya eu fara amoniac folosesc, ma tine cam 3 luni , ce ai bucatarit

Tocmai ieri am avut un mic show cu TC plus o runda de rufe pt spalat, azi am reorganizat sifonierul, in sfarsit am scapat putin de reamenajare...mai avem dormitorul nostru si o parte din bucatarie

Crina a mancat mucenici, se bateau turcii la gura ei




de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Bobocelul este o floricica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

baby_boy, ange, sar'na de raspunsuri!
ange, merci, am adrenalina, am gasit pana la urma.

si hunii au papat mucenici, fara nuca insa, ca n-am masina care s-o faca mica/fina. le-a placut.

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008

"Nu te certa niciodata cu un prost. Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Cristina merci de raspuns.Exact la asta ma gandeam si eu.Tu ce vopsea folosesti?Am uitat sa iti zic ca am vazut noul look.Iti sta fain dar mie imi placea mai mult bruneta.Asta cred ca din cauza ca eu sunt fan negru cu toate ca acum as incerca un negru violet sau un ciocolatiu inchis.Sa vad...poate sunt dezamagita.
Ange am facut ciorbita de vitel, salata orientala si chiftelute din piept de pui.Mama ce pofta mi-ati facut de muceniciDe unde pot cumpara oare???Ange am vazut ca ai scris ca folosesti vopsea fara amoniac?De care???

CE VOPSEA IMI RECOMANDATI ATUNCI???

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput