Aspirante optimiste > 20 ani (455)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEA84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cos_minutza

Citat:
citat din mesajul lui ANDREEA84
NIKE,rescriu;timp mai este si poate-l bag in CIC si hai sa ma cunosti mai bineeu si al meu sot am luato de la zero absolut,adica:am avut parte de la mamuka mea de un teren si 2camere facute din boltari la marginea orasului,socrii nu ne-au acceptat impreuna si nici posibilate sa stam cu ei nu prea era caci erau deja4persoane intr-un apartament cu2camere.am facut un imprumut in banca de 350mil plus banii din alte misiuni,bani de la nunta care tot noi ne-am facuto singuri si 55mil.primitzi de la mama,asta in timp de 5ani(aproximativ,in mai se implineste al-5an)din 2camarutze am ridicat o casa care are la ora actuala 6camere,cea mai mare are 4,5/5,mie nu-mi plac casele cu etaj si mai ales cu camaroaie,mai bine 3 de 4/4aproximativ si altele 3mai mici care au luat loc de bucatarie,baie,dormitoare si un hol care este amenajat si destul de spatios pt a sta la cafea cu prietenii caci eu timpul in mare il petrec la bucatarie
totul a fost ridicat de mainile noastre,fara muncitori,doar veri si noi si akm ma simt acasa ca intr-un palat,de ce?:caci este a noastra si a copiilor,de lucru la ea cred ca pana murim vom tot avea dar strictul sa facut,restul numai conteaza
in schimb akm am ramas cu o banca si3guri momentan de hranit,stai ca vine si al 4,dar vine o minune,nu o pacoste,in viatza omul face ca deasta traieste,pe partea cealalta nu este indicat timpul akm pt a sta akasa si o solutzie va fii pt a fii bine...eu asta cred si numai timpul poate rezolva totul,vedem ce va fii pana atunci,poate-poate nu va mai fii nevoiesi vom fii fericitzi

18+RUXANDRA astept sa vii acasa la surioara ALEXANDRA01-02-2007

http://www.flickr.com/photos/andresialex/

ANDREsiALEX



Andreea multe si BRAVO voua

In primavara asta,musai sa vina barza


raule,tu stii istoricul meu...

18+RUXANDRA astept sa vii acasa la surioara ALEXANDRA01-02-2007

http://www.flickr.com/photos/andresialex/

ANDREsiALEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA84 spune:

oricum iti multumim pt felicitari

18+RUXANDRA astept sa vii acasa la surioara ALEXANDRA01-02-2007

http://www.flickr.com/photos/andresialex/

ANDREsiALEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Am pus aici poza cu testul. Cum vi se pare?



Victoria, mami de Anna Sofia

mA fAc MaRe
Sofia, 1 an si 5 luni



"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leonardo2007 spune:

joy21, am vazut poza si par II liniute.
Cel mai bine fa test de sange. e cel mai clar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

Joy e pozitiv clar.
Asa arata testul meu la primul bb in z13.

Eu iti zic Felicitari. Acum asteptam si confirmarea. Dar sigur esti graviduta.

Fericita mamica de Lorena Elena 07.11.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Joy, felicitari!
Eu zic ca e clar sarcina. Pai eu am test la care i-am facut poza si in poza nu se vede a doua liniuta.
Daca vrei sa fii sigura, du-te la farmacie si ia un Clearblue digital. La ala iti spune clar dc e bebe sau nu.

==========
Corina
Mamica de Arianna Maria si 5+

POZE CU PRINTESA
BEBE2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Joy pozitiv clar.FELICITARI!!!

Prin vara speram sa-i dam semnalul de start berzeiIl vrem neaparat pe
TTC Ticker
Marriage ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Joy eu zic ce e de bine
Andrea

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Fetelor, !Parca mi-e frica sa ma bucur asa cum ar tb de frica sa nu vina uratii sau sa fie ceva in neregula cu testul. Si-asa testul de astazi l-am facut intr-o doara, sa scap de gura sora-mii. Eu mi-am cumparat ieri si teste de ovulatie

Victoria, mami de Anna Sofia

mA fAc MaRe
Sofia, 1 an si 5 luni



"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Stie cineva daca pot recolta pt beta HCG si mai spre seara si eventual la ce laborator?

Victoria, mami de Anna Sofia

mA fAc MaRe
Sofia, 1 an si 5 luni



"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George



Mergi la inceput