Fulgusori Noiembrie-Decembrie2009(36)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Si apropo vreau si eu la mamici in actiune ca de tot am renuntat la painica si dulciuri macar dac e cazul sa ma aleg cu un saptamanal. Acum am 60.8kg , 1.58 si as vrea sa ajung la 50 de kg da nu cand o zbura .

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77
Acum am 60.8kg , 1.58 si as vrea sa ajung la 50 de kg da nu cand o zbura .





Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Dymo, radeam de faza cu zburatu porcului, faceam ceva socoteli cam cand poate zbura

Lavi, dau si io raportu, 58.9kg! Desi am cam crapilit dulciuri saptamana trecuta, am lasat-o mai moale cu indopatu cu mancare, si vad ca s-au mai dus ceva grame

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

LA MULTI ANI FEMEILOR, MAMICILOR (IN DEVENIRE) SI FULGUSORILOR SARBATORITI ASTAZI


A_driana, de David-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

LA MULTI ANI MAMICI SI BEBELUSI SI VIITOARE MAMICI(Lidia) te asteptam cat mai curand in gasca!!!!!!!

Va pupam, am pus poze noi la semnatura!


mami Matei Constantin
roxyaly-poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

DYMOMO, LAURAIRINA

ROXY Doamne ajuta sa se intample cat mai curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

neatza fetelor

La multi ani tuturor femeilor, ca sunt ele mamicute, bunicute sau piticute va doresc la toate o primavara calduroasa si plina de bucurii

(Lidiutza, Douradoudou si Lacramioara sa stiti ca pe voi v-am incadrat la mamici pt ca SUNTETI mamici )

Noi am ajuns in sfarsit acasa, Sabinei i-a placut asa de mult la Iasi ca aseara a facut un scandal monstru acasa. A plans mult, adormea si se trezea dupa 5 minute si se apuca iar de urlat...foarte greu s-a linistit dupa vreo ora.

Incerc sa recuperez si eu cate ceva din urma... stiu doar ca vroiam sa-i spun lui Lalu ca o astept cu drag la Piatra si daca reuseste sa ajunga sa-mi dea un telefon si ne vedem negresit

fulgusorilor sarbatoriti astazi.

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns padi spune:

La multi ani!!!
Ies si eu , va pup pe toate. Am de recuperat....
La noi azi e sarbatoare mare: este ziua de nastere a sotului, Laura implineste 3 luni si este si "ziua mamei".
Asa ca: .
Revin, dupa ce mai citesc...

Adriana de Laura (08.12.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Padi la Multi Anisori pentru Laura si sotul tau si pentru tine de ziua mamei.ce multe sarbatoriti voi azi.


mami Matei Constantin
roxyaly-poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

ANCUTZA bine si asa....

PADI LMA pt azi.

Mergi la inceput