25 de saptamani

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

Carola ne bucuram pt vestile bune! luptatorului!

-----

Mami de roza + 24 s
MINUNEA DE LA DOAMNE-DOAMNE

Slava Tie, Doamne!

The colder the winter the warmer the spring

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns foxy_lady spune:

Carola, sa-i dea Dumnezeu putere puiului tau sa creasca sanatos si te asteptam cu vesti bune din ce in ce mai multe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

Curaj carola si rabdare si ai sa vezi ca va fi bine!

eu am vazut bb la 25 saptamani care a evoluat ff bine si acum are 7 ani!

Ai incredere in DD, citeste "acatistul maicii domnului" de cat de multe ori poti pt bb al tau si ai sa vezi ca va fi bine!

BB are nevoie de toata dragostea ta..si ai savezi ca la final vei tine un bb sanatos in brate!


Dar ai rabdare chiar daca e greu si dunt multe hopuri de trecut!




Anca +31s ANA-MARIA AMR 4S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danarux spune:

Carola - stai cat poti de mult cu el, arata-i ca nu e singur si roaga-l pe Dumnezeu sa faca o minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cori_mic spune:

Carola, am intrat si noi sa iti spunem ca ne rugam din tot sufletul pentru bebe David si pentru tine. Ne rugam pentru o minune de la Dumnezeu. Sa dea Dumnezeu sa primim vesti bune

Cori 25+ cu Maya. Doamne ajuta-ne sa crestem sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carola spune:

va multumesc pentru suport si ganduri bune. David astazi nu a fost hranity cu lapte. nu a digerat. cred ca nu se simte bine.

www.flickr.com/photos/carola456/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Carola, fii alaturi de el. Noi ne rugam ca totul sa fie bine si sa ajungeti amandoi acasa sanatosi.Sa va dea DD multa putere si sa faca o minune.

mamica de Maria Lavinia si 23+ cu Elena Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carola spune:

ma simt neputincioasa. nu stiu ce sa fac pentru el. cand merg la el incerc sa ii vorbesc si sa il incurajez. nu stiu cum sa il ajut. simt ca trebuie sa fac mai mult pentru el dar nu stiu ce. nici faptul ca stau in spital nu ma ajuta. am nevoie de liniste sa aprofundez aceasta tragedie si sa ma concentrez asupra lui.

www.flickr.com/photos/carola456/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Carola sunteti puternici si veti trece cu bine de perioada asta! DD are grija de voi! Si noi ne rugam pentru fiecare mic progres al micutului David!

Cristina 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Carola, sentimentul tau de neputinta e normal. Mai mult decat sa ii vorbesti si sa il maingai daca ti se da voie nu ai ce sa faci. El trebuie sa lupte singur incurajat de tine. O sa poti sa faci mai multe pentru el cand o sa iesiti din perioada asta. Momentan tu poti sa te rogi si sa ai grija de tine ca sa ai lapte pentru el.
Nu vedea ce ti s-a intamplat ca o tragedie, vezi totul ca o incercare care e pe masura a cat poti sa duci si care iti va schimba viata, dar va fi o schimbare frumoasa. Ai incredere in Dumnezeu, in tine si in minunea care iti va umple viata.



Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza
universul meu de copil - poze

Mergi la inceput